Egipt: Stare Królestwo
0 (0)

Egipt: Stare Królestwo

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Egypt: Old Kingdom jest strategią dla Androida i warto zauważyć, że jest to strategia z dużą literą, a nie jakimś przypadkowym zderzeniem ... formatu, ale prawdziwą strategią, w której trzeba myśleć i przemyślać, stosować inną taktykę i tak dalej, plus Ta gra ma kilka ważnych zalet.

Przygotowali go w studio Clarusvictoria, które wydało już podobne gry, ale ze względu na to, że nie były zbyt popularne za platformy mobilne, w naszym przypadku gra jest całkowicie darmowa (przynajmniej na początku tego, co się dzieje) i uruchomiona jako oddzielny projekt co oczywiście odzwierciedla dawne gry, które można znaleźć w profilu programistów.


Nietrudno zgadnąć, że gra poradzi sobie z cywilizacją egipską, którą będziesz musiał rozwinąć, a niektóre podejścia mogą być dobrze znane graczom w kultowej serii „Civilization”, z tym tylko zastrzeżeniem, że nie ma potrzeby tutaj wybierać. Ponadto programiści nie zaczęli budować gry opartej na fajnej i nowoczesnej grafice, co wielu uważa za wadę, ale na tym etapie się kończą. Zalety gry obejmują historyczną dokładność, ponieważ od momentu jej powstania programiści ściśle współpracowali z historykami, których profilem jest właśnie starożytny Egipt budowy piramid, które, nawiasem mówiąc, trzeba również zrobić w wolnym czasie od podejmowania ważnych decyzji politycznych lub zbierania istotne zasoby, rozwój technologii i wiele innych ważnych aspektów gry, które zdecydowanie odróżniają ją od współczesnych konkurentów.


Cechy gry:

  • Wysoka złożoność, możesz stracić, nieformalny format
  • Historyczna dokładność, którą trudno dziś spotkać
  • Ogromna liczba obszarów, za które musisz podążać
  • Nie wymaga dostępu do Internetu, możesz grać w dowolnym miejscu i czasie.
  • Gra jest całkowicie podobna do wersji na PC.
  • Brak reklam odwracających uwagę gracza

Wady gry:

  • Projekt graficzny jest skromny, wielu go nie polubi
  • Tylko pierwsze 53 ruchy okazały się bezpłatne, a aby kontynuować, musisz zapłacić około 5 USD.

Konkluzja: gra Egypt: Old Kingdom jest bardzo rzadkim przedstawicielem gatunku, który z pewnością nie zgromadzi dużej publiczności, ale jesteśmy pewni, że programiści byli tego świadomi.


Reklama

Pobierz Egipt: Stare Królestwo 0.1.54 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Added Spanish localization
Fixed localization mistakes
informacje ogólne
wersja 0.1.54 (76)
Data umieszczenia 2019-12-25 01:06
rozmiar 41.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/03 07:10
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |