Rival Stars Wyścigi konne
5 (4)

Rival Stars Wyścigi konne

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Rival Stars Horse Racing jest uznawany za grę sportową dla Androida, ale w rzeczywistości zawiera bardzo dużą część zarządzania, ekonomii i wielu innych momentów, które napotkasz podczas zarządzania własną posiadłością ze stajnią, w której musisz przygotować najlepsze konie dla występy na wyścigach.

Przygotowaliśmy grę w studio PIKPOK, która jest prawdopodobnie znana wielu fanom gier mobilnych, jedna gra Into the Dead 2 z 10 milionami pobrań jest tego warta, a wielu innym projektom udało się odwiedzić naszą stronę. Tak czy inaczej, konie są rzadkie, ponieważ w prawdziwym życiu prawie każdy może założyć kota lub psa, ale do utrzymania konia będzie potrzebna ogromna ilość pieniędzy, dlatego oferujemy mobilną wersję chłodnego życia z własnymi problemami nieznanymi prostemu człowiekowi na ulicy.


Zgodnie z fabułą gry odziedziczysz cały majątek, który niegdyś był znany ze swoich stajni, gdzie wielu mistrzów było przygotowanych do wyścigów, ale teraz wszystko idzie bardzo źle i musisz poradzić sobie z tą sytuacją.

Nie trzeba dodawać, że tak jak w prawdziwym życiu, programiści tutaj raczej szybko podpowiadają, że nadszedł czas, aby zainwestować prawdziwe środki, które znacznie ułatwią życie, jednak można się bez nich obejść, rozpraszając się przez wiele różnych kierunków, które oferuje gra. Tutaj znajdziesz odnowienie posiadłości, handel końmi, zatrudnianie trenerów i samodzielne uczestnictwo w wyścigach, dzięki czemu w każdej chwili możesz być rozproszony przez coś innego, kiedy jeden ze wskazówek miał czas, aby się nudzić, czego wiele innych gier nie może się pochwalić. Nowość pojawiła się nie tak dawno temu, ale już udało się zebrać silną publiczność, z którą musisz konkurować, nie pozostaniesz bez żadnych ocen, nie możesz się o to martwić.


Cechy gry:

  • Rasy koni i zatrudnij ich najlepszych trenerów
  • Przywróć posiadłość wuja
  • Handluj i obstawiaj swoich graczy
  • Weź udział w szkoleniu

Wady gry:

  • Kilka reklam i obsesyjne donat ... ale możesz pobrać grę za darmo;)

Konkluzja: gra Rival Stars Horse Racing okazała się intensywna, a zatem interesująca, a ponadto oferuje raczej rzadki gatunek, który prawie nie ma konkurentów, co oznacza, że ​​nie masz prawie wyboru. Gotowi na wyzwania i rozrywkę w społeczeństwie?


Reklama

Rival Stars Wyścigi konne dla LG V34

Wszystkie aplikacje PIKPOK na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/04 07:17
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |