World of Armored Heroes: WW2 Tank Strategy Warfare
0 (0)

World of Armored Heroes: WW2 Tank Strategy Warfare

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra World of Armored Heroes: WW2 Strategia Tank Warfare to wojskowa strzelanka strategiczna, w której można dowodzić dywizją czołgów i przejąć terytorium, aby czołgi na Androida!

Gracz spróbuje zagrać rolę dowódcy dywizji czołgów, a także testera maszyny podczas II wojny światowej. Jedna kampania pozwala zebrać najlepszą załogę, połączyć siły z przyjaciółmi, aby skutecznie prowadzić bitwę i zdobywać obce regiony. Do głównych zadań będzie budowa własnej bazy, szkolenie oddziałów rozpoznawczych, rozwijanie unikalnych umiejętności członków dywizji i opracowywanie unikalnej strategii. Sześć klas pojazdów zapewnia możliwość uzyskania przewagi taktycznej, a ostrzał wielu pocisków siać spustoszenie w oddziałach wroga.

Ogromna liczba zadań z możliwością przechwytywania obcych regionów pozwala ci stać się uczestnikiem kampanii o ciekawych fabułach. Z woli dowódcy zależy od stylu gry. Możesz trzymać pozycje, organizować ochronę artylerii, niszczyć bazę wroga i wiele więcej. Połącz ochronę istniejących regionów z podbiciem nowych, szczegółowo zbadaj terytorium i odkryj wiele przydatnych elementów. Specjalny skaner powiadomi Cię, gdy zbliża się wróg, pomoże ci to zareagować i chronić swoją bazę na czas.

Charakterystyczne cechy strategii:

  • ponad 100 historycznych czołgów i pojazdów bojowych;
  • Gry PvP z prawdziwymi przeciwnikami;
  • szkolenie załogi;
  • możliwość poprawy technologii;
  • mechanika w klasycznym stylu.

Gra oferuje niezrównaną grafikę, szczegółową rozgrywkę, łatwą obsługę i szybki interfejs. W projekcie możesz utworzyć własny dział lub dołączyć do istniejącego. Wsparcie dla członków załogi i wzajemna pomoc to ważne cechy spójnego zespołu. Razem z przyjaciółmi przyjemniej jest uczestniczyć w różnych turniejach i wykonywać liczne misje. Im wyższa wydajność zespołu, tym więcej nagród możesz zdobyć i tym większe szanse na podbój świata!


Reklama

World of Armored Heroes: WW2 Tank Strategy Warfare dla LG V34

Wszystkie aplikacje GDCompany na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/04 09:22
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |