Captain Planet: Gaia Guardians
0 (0)

Captain Planet: Gaia Guardians

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Captain Planet: Gaia Guardians to zabawny zatrzask, w którym musisz pomóc zespołowi ratunkowemu chronić planetę przed złodziejami środowiska. Przy okazji, przed tobą są również superbohaterowie, którzy są tak popularni w dzisiejszych czasach, tylko niewielu o nich wie, ponieważ walczą o ochronę środowiska, w każdym razie zrobili to w serialu animowanym, który był pokazywany od 1990 do 1996 roku ...

Istnienie naszej planety jest zagrożone, duch ziemi Gaja nie jest już w stanie przywrócić terytorium po zanieczyszczeniu na wielką skalę. Ratownik Pięć wezwań na Kapitana Planet w celu uzyskania pomocy. Ten obrońca powinien pomóc przywrócić porządek i zapobiec dalszemu zniszczeniu. Gracz będzie musiał zjednoczyć się z dzielnymi, dowodzonymi przez kapitana, aby zniszczyć głównego wroga - Zanieczyszczenie kapitana. Duch ziemi udziela ratownikom pierścieni z magiczną mocą, czterech z mocami żywiołów i jedną piątą z siłą serca.

Aby pomyślnie ukończyć misję, weź udział w quizach z pytaniami dotyczącymi środowiska, przywróć zanikającą naturę na wyspie Hope. Chaos triumfuje na kwitnących wcześniej ziemiach, a sytuacja stale się pogarsza. Terroryści środowiskowi zdecydowali, że istnieje idealne miejsce na wysypisko międzygalaktyczne.

Jednocześnie walcz z wrogami, którzy pojawiają się na horyzoncie w postaci ogromnych elementów śmieci i ruszaj prosto na ciebie. Wyglądają jasno i czasami wywołują uśmiech z ich wyglądem, być może jest to jeden ze sposobów na przyciągnięcie czasu, aby bardziej zanieczyścić obszar. Strzelaj dokładnie i często, aby nie zostawiać szans na szkodniki. Pamiętaj, że każdy ratownik ma specjalne umiejętności, które pomagają wyjść zwycięsko nawet w krytycznej sytuacji.

Charakterystyczne cechy pilota:

  • zarządzanie jednym kliknięciem;
  • zabawne postacie;
  • misja globalna i wiele zabawnych chwil;
  • ciekawa fabuła i niezwykli przeciwnicy;
  • dynamiczny rozwój wydarzeń.

Projekt oferuje ładną, ręcznie rysowaną grafikę, wciągającą rozgrywkę. Połączone elementy i siła serca nazywają nieustraszonego kapitana Planet, ale bez twojej pomocy ten zespół nie może tego zrobić. Gra spodoba się fanom pilotów i fanom kultowej kreskówki, na podstawie której powstaje fabuła gry.


Reklama

Pobierz Captain Planet: Gaia Guardians 1.4.17 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.4.17 (18)
Data umieszczenia 2019-05-04 12:30
rozmiar 94.67 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/05 07:27
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |