Ragdoll Rage: Heroes Arena
2.6 (4)

Ragdoll Rage: Heroes Arena

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Ragdoll Rage: Heroes Arena to szalona strzelanka dla wielu graczy, w której niszczenie przeciwników odbywa się w eleganckich lokalizacjach o futurystycznym wyglądzie.

Po rozpoczęciu gry zanurzasz się w świat bitew z prawdziwymi przeciwnikami z różnych części świata. Pomysł jest nieco banalny, ale jego wdrożenie przez dewelopera HeroCraft Ltd. godny szacunku. Poziom emocji w bitwach dobiega końca, sytuacje rozwijają się bardzo aktywnie.

Zalecany do rozgrzewki w obozie na trening, przyzwyczaić się do zarządzania wybraną postacią. W miejscach należy liczyć się z licznymi śmiertelnymi przeszkodami, więc trening należy podjąć ostrożnie. Budowanie określonej strategii pomoże szybko poruszać się w okolicznościach siły wyższej, które czekają na każdym kroku.

Na początkowych pozycjach jest stosunkowo mało możliwości, kliknij na żądaną postać i wejdź do gry. Jeśli ruszysz do przodu i zabijesz wrogów po drodze, możesz dotrzeć do broni wysokiej jakości i innych przydatnych przedmiotów. Najważniejsze, aby działać szybko i ostrożnie. Im więcej zwycięstw i osiągnięć, tym lepszy sprzęt, tym większy wybór narzędzi do obrony i ataku. W trybie PvP możesz walczyć z zaproszonymi przyjaciółmi lub nieznajomymi.


Charakterystyczne cechy strzelca:

  • kolorowy dwuwymiarowy projekt graficzny;
  • nagrody, monety, premie;
  • szkolenie botów;
  • walczy z prawdziwymi przeciwnikami;
  • osiągnięcia do odblokowania.

Nasycona grafika w połączeniu z setkami pułapek i całkowitą nieprzewidywalnością wydarzeń tworzą wspaniały nastrój i chęć pozostania w szeregach tak długo, jak to możliwe. Punktem kulminacyjnym gry jest oryginalna fizyka, nieznacznie zmienia postrzeganie przestrzeni 2D i listę dostępnych akcji. Lokalizacje są imponujące od pierwszych sekund, wyglądają jak wirtualny świat, w którym nie ma łatwych bezpiecznych odcinków ścieżek. Czy chcesz chodzić po terytorium, w którym musisz ciągle biegać, skakać, unikać, wyginać, strzelać i bronić się co minutę? Przeciwnicy od dawna na ciebie czekają!


Reklama

Pobierz Ragdoll Rage: Heroes Arena 1.4.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- bug fixes;
- stability improvements.
informacje ogólne
wersja 1.4.8 (10448)
Data umieszczenia 2021-01-31 07:15
rozmiar 40.17 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

READ_NETWORK_STATE

READ_NETWORK_STATE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.63★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/05 09:31
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |