Wojny wyścigowe
2.4 (6)

Wojny wyścigowe

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Racing Wars nie jest typowym wyścigiem, do którego moglibyśmy się przyzwyczaić przez wiele lat istnienia gatunku, jednak spotkaliśmy się również z wieloma odmianami tego tematu i nie uważaliśmy ich za zaskakujące przez długi czas, jednak interesujące jest to, co możemy zaoferować tym razem.

Będą oferować w studio N-Dream, na którego konto to jest dalekie od pierwszego projektu, który nie przeszkadza mu być ich najpopularniejszą grą, ponieważ jakoś nie pasują do reszty, ale miejmy nadzieję, że dzięki tym wyścigom będzie w stanie śmiało zadeklarować się wśród mas i zdobyć pewną publiczność wśród fanów.


Gra oferuje dobry zestaw licencjonowanych samochodów i widok z góry, dwa tryby gry i wiele dynamiki, bez których gatunek nie działa w zasadzie. Pierwszy tryb to kampania, w której możesz zapoznać się z tym, co się dzieje, przyzwyczaić do zarządzania, a nawet znaleźć wskazówki na temat fabuły, ale drugi tryb jest podstawą gry, która obejmuje bitwy online z innymi graczami. To, co się dzieje, zabierze Cię do miejskiej dżungli, gdzie na ograniczonej przestrzeni musisz zburzyć wszystko na swojej drodze, zranić przeciwników i nawiązać bliski kontakt z lokalną policją. Umiejętność tutaj ustawiona jest dość skromna - istnieje joystick do obracania, podczas gdy nie robisz prędkości i hamowania, jest przycisk do aktywacji podtlenku azotu i specjalny tryb, w którym możesz nawet rywalizować z torem, ale aby go aktywować, musisz wcisnąć niszczące środowisko i zyskaj energię, która umożliwi dostęp do pożądanego przycisku. Policja z kolei będzie próbowała cię wcisnąć i pod każdym względem zakłócać to, co się dzieje, więc musisz być z nią ostrożny.


Cechy gry:

  • Duży wybór samochodów i bonusów;
  • Dynamika, miejska dżungla i nocna dżungla;
  • Brak zakupów w aplikacji;
  • Istnieje tryb walki z innymi graczami.

Wady gry:

  • Jest reklama;
  • Zarządzanie nie jest najwygodniejsze, ale możesz się przyzwyczaić.

Konkluzja: gra Racing Wars jest dynamiczna i pozytywna, z której zdecydowanie nie należy odmawiać, a przyjemnym bonusem będzie fakt, że gra jest dystrybuowana całkowicie bezpłatnie i nie zawiera zakupów wewnętrznych, co jest dość rzadkie.


Reklama

Wojny wyścigowe dla LG V34

Wszystkie aplikacje N-Dream na mob-core.com.pl

Ocena:

(6)
2.38★ 47.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/06 07:08
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |