Zombie Survival Shooting
0 (0)

Zombie Survival Shooting

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Zombie Survival Shooting to strzelanka zombie, w której musisz szybko i precyzyjnie strzelać do chodzących trupów, aby ocalić umierające miasto przed chaosem i pokonać konsekwencje następnej globalnej apokalipsy.

W tej historii wirus, który zamienia ludzi w zombie, rozprzestrzenił się na miasto i większość mieszkańców. Nie zainfekowany pozostał niewielką częścią populacji i musi być chroniony. Twoja postać nie będzie obserwować tych, których chronisz. Jego powołaniem jest polowanie na zarażonych i bezlitośnie eksterminować wszystkich, których spotyka w tym niebezpiecznym miejscu.

Zakłada się, że zdrowi ludzie w strachu chowają się w schronach, a tylko potwory dotknięte wirusem wędrują po miejscach. Robią nieprzyjemne dźwięki i pragną świeżego mięsa. W pobliżu ludzi jest tylko myśliwy napędzany przez graczy, więc wszyscy idą do niego.

Użyj dowolnego z proponowanych rodzajów broni, określ, co najlepiej pasuje do postaci ze stylem zadań. Łowca musi połączyć odwagę i opanowanie, działać szybko i spokojnie. Posiadanie zindywidualizowanej strategii zniszczenia wroga pozwoli ci uratować miasto szybciej i skuteczniej.

Charakterystyczne cechy strzelca:

  • godny asortyment broni;
  • realistyczny przerażający dźwięk poza ekranem;
  • umiejętność częstej zmiany kąta przeglądu;
  • trudne misje;
  • lokalizacja z wieloma zakamarkami.

Programista Pinaculo Studios obdarzył projekt doskonałą grafiką 3D, a terytoria wyglądają niezwykle realistycznie. Atmosferyczna ścieżka dźwiękowa i dźwięki nadchodzących zmarłych sprawiają, że całkowicie odłączasz się od świata zewnętrznego i skupiasz się na polowaniu na zombie. Wygodny celownik pozwala jasno zdefiniować cel i zminimalizować częstotliwość błędów.

Najważniejsze jest to, aby nie być otoczonym przez złe duchy ze wszystkich stron, zneutralizować przeciwników na czas i zignorować chwile paniki, chociaż wszyscy wokół są chętni do ataku na myśliwego. Czy chcesz cieszyć się trójwymiarową wizualizacją i smakiem apokalipsy zombie? Wtedy ta zabawka będzie dla ciebie świetnym zabójcą czasu!


Reklama

Pobierz Zombie Survival Shooting 1.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Minor Bugs Fixed
informacje ogólne
wersja 1.0 (2)
Data umieszczenia 2019-08-08 08:46
rozmiar 68.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/06 09:40
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |