Głęboka forteca
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Deep Fortress to gra pikselowa o przygodach małej postaci, która wygląda jak wiking i znalazła się w starożytnej fortecy, w której musisz pokonać różne przeszkody, a głównym celem jest dotarcie do portalu na końcu poziomu.

Kwadratowy bohater o wielkich oczach zobaczył piękną filiżankę na szczycie fortecy. Postanowiłem zeskoczyć, przejść setki testów i udowodnić, że zasługuje na ten skarb. Jego ścieżka będzie drażliwa, gracz musi pomóc przejść trudny poziom, przesuwając postać w bok lub w górę iw dół. Dodatkowo dostępne skoki na segmenty, w których musisz wspiąć się na wzgórze, uniknąć wroga lub przeskoczyć przez dół.

Jeśli mówimy o wrogach, jest ich dużo na terytorium. Im dalej uda ci się przejść, tym więcej przeciwnych elementów, złych latających poduszek, dobrze wycelowanych pocisków, dziwnych i okrutnych mechanizmów. Wiking ma dobre serce, nikogo nie obraża, dlatego może ominąć przeszkody i swoich przeciwników. Możesz nawet dostosować sytuację, gdy kula wpadnie do wroga lub wpadnie w pułapkę. Ale do tego trzeba dokładnie przestudiować sytuację i podgadat.

Charakterystyczne cechy gry Deep Fortress:

  • pikselowa sztuka w stylu retro;
  • różnorodne lokalizacje;
  • śmieszna melodia;
  • wygodne zarządzanie postaciami;
  • nietrywialne pułapki.

Gra jest w stylu retro, pikselowa grafika i odpowiednia muzyka w tle zanurzają gracza w dawnych czasach z uproszczonymi wykresami. Proces znajdowania rozwiązań i sposobów osiągnięcia celu jest tak fascynujący, że efekty specjalne byłyby zbyteczne. Różnorodność jest tworzona przez różne witryny projektowe i konkretne kapelusze wielkiego oka bohatera.

Twórca Stone Garden skupił się na formacie vintage, który nadał projektowi szczególny urok i pozytywnie odróżnił go od analogów gatunku przygodowego. Rozgrywka jest idealna dla tych, którzy chcą zastanowić się nad grami ubiegłego stulecia i poruszyć mózgiem, przenosząc bohatera w odpowiednie miejsca w danym miejscu.


Reklama

Pobierz Głęboka forteca 0.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- fixed game icon
- fixed google play services
informacje ogólne
wersja 0.2 (20000)
Data umieszczenia 2019-05-07 19:12
rozmiar 21.93 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/08 07:10
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |