Lekka skorupa
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Light Shell jest niesamowitą historią przygodową o wiewiórce, która dokłada wszelkich starań, aby rozbić czarne kamienie i rzucać promienie światła na terytorium.

Mała zorientowana na cel wiewiórka chce uzyskać najlepszy zasięg w miejscach, w których mieszka. To fantastyczne zwierzę uwielbia osiedlać się w niezwykłych warunkach, dlatego nie ogranicza się do standardowych lasów i parków. Ogoniasty charakter obserwuje brak światła w centrum megalopolis, a nawet w głębi podwodnej (jest wiele kłopotów, ale to tylko zwiększa podniecenie).

Gracz czeka na dziwne i niezwykłe miejsca, do których prawdziwa wiewiórka nigdy by się nie zmieściła. Dla wirtualnych bohaterów możliwości są zawsze szersze i ograniczają je tylko wyobraźnia dewelopera. Zespół From Springfield pokazał, jak nieograniczona jest wyobraźnia.

Głównym zadaniem jest rozbijanie granitowych kamieni, które utrudniają dobre oświetlenie miejsc. Są one ułożone jak promienie, jakby wyłaniały się z jednego punktu z góry i otaczały stosunkowo mały obszar poniżej. Każdy poziom ma własną historię, indywidualny projekt, unikalne bariery i wrogów. Na przykład piranie atakują, gdy postać jest w morzu, musisz skakać bardzo ostrożnie, aby nie wskoczyć do ust drapieżnika i nie stać się kolacją dla spokojnie pływającej ryby.

Charakterystyczne cechy gry Light Shell:

  • oryginalna fabuła;
  • przyjemna melodia;
  • zadania w różnych warunkach naturalnych i pogodowych;
  • piranie, kolczaste okrągłe postacie i inne niebezpieczeństwa;
  • skrzynie, magiczne gwiazdy, kwiaty i inne przydatne elementy.

Skakanie w kole, zbieranie bonusowych składników w pobliżu każdej kamiennej belki pozwala powoli łamać granitowe elementy jeden po drugim. W górnej części ekranu po prawej stronie możesz zobaczyć, ile promieni pozostało do rozbicia do maksymalnego oświetlenia lokalizacji i przejścia na nowy poziom. Lewy pokazuje, ile żyć pozostało w wiewiórce. Nawet jeśli życie zostanie wyczerpane, a gra zakończona, możesz wezwać bociana, który pomoże odrodzić się i kontynuować misję z tego samego poziomu. Jeśli chcesz stać się najlepszym pomocnikiem dla tego aktywnego zwierzęcia - zacznij grę odważniej!


Reklama

Pobierz Lekka skorupa 1.0.68.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
V1.0.68
informacje ogólne
wersja 1.0.68.3 (100068)
Data umieszczenia 2019-05-07 19:22
rozmiar 38.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/09 07:20
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |