Wyścigowi bohaterowie
0 (0)

Wyścigowi bohaterowie

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Racing Heroes to fascynujący wyścig PvP z zegarem, podczas gdy tyka, by ukraść koronę i utrzymać ją aż do przejścia przez specjalny łuk, zbierając bonusy i broniąc się przed przeciwnikami.

Gracz wchodzi na arenę z żółtymi piaskami i cienkim paskiem drogi. Nie warto spędzać czasu na estetycznej przejażdżce po asfalcie, tutaj oceniane są inne osiągnięcia. Głównym celem jest zdobycie korony, która leży gdzieś na stronie. Gdy tylko uda ci się zdobyć symbol mocy, liczba punktów zaczyna rosnąć co sekundę, a następnym zadaniem jest przejechać pod specjalnym łukiem, trzymając żółty element na dachu pojazdu. Pozwala to zdobyć wiele dodatkowych punktów i znaleźć się na szczycie tabeli rankingowej. Następnie złoty symbol znika i możesz powtórzyć całą procedurę, jeśli masz wystarczająco dużo czasu i energii.

W lewym górnym rogu znajduje się timer, dwie minuty przydzielane są na każdy wyścig, a uczestnicy starają się zdobyć maksymalną liczbę punktów w tym okresie. Ponadto, lewy górny róg ekranu pokazuje uproszczoną mapę areny ze specjalną etykietą wskazującą aktualne położenie korony i innych zawodników (ruchome strzałki). W prawym górnym rogu ekranu możesz zobaczyć listę graczy i punktów dla każdego.

Podróż z koroną na dachu jest ryzykowną przyjemnością, ponieważ przeciwnicy atakują ze wszystkich stron, płonąc pragnieniem kradzieży najcenniejszych, czasami udaje im się to zrobić tuż przed zakończeniem.

Charakterystyczne cechy gry Racing Heroes:

  • różne modele samochodów i opcje malowania;
  • wyścigi online z prawdziwymi przeciwnikami;
  • nagłe uzupełnienie uczestników w środku wyścigu;
  • wynik wydarzeń może się zmienić w kilka sekund.

Oprócz głównej nagrody możesz zbierać drobne bonusy. Doświadczeni gracze mają przewagę w postaci wyboru maszyn (można je odblokować, gdy otrzymają określony status). Mocniejszy pojazd z łatwością powala nowicjusza, zabiera mu koronę lub całkowicie go opuszcza. W lokalizacjach występują regularne kłótnie między uczestnikami, różne bitwy. Motley wizualizacja i wysokiej jakości dźwięk pozwalają zanurzyć się w wyścigu online z głową.


Reklama

Pobierz Wyścigowi bohaterowie 1.3.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
v1.3.2
* Race intro bug fixed

v1.3.1
* Fixed event reward collection
* Fixed audio issues
* Fixed road gfx issues
* Other minor bug fixes

v1.3.0
* Completely redesigned driving model with much more speed!
* New insanely cool tracks
* Driver model added
* Time trial leaderboard
* Landscape mode
informacje ogólne
wersja 1.3.2 (57)
Data umieszczenia 2020-04-05 23:08
rozmiar 61.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Round Zero na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/10 09:42
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |