Diamond Drop - Sacrifice Puzzle
0 (0)

Diamond Drop - Sacrifice Puzzle

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Diamond Drop - Sacrifice Puzzle to nietypowa gra logiczna, w której musisz ukraść diamenty za pomocą logiki i poświęcenia czegoś bardzo ważnego. Złodziej będzie mógł się wydostać, a ty mu pomożesz;)

Bohater pojawia się na kwadratowej platformie podobnej do szachownicy. W jednej z komórek znajduje się diament, na pierwszym poziomie wystarczy dotrzeć do niego za pomocą strzał. Później klejnot ukryje się w pudełku i wyskoczy z niego, a przycisk zostanie umieszczony w innej komórce (zwykle zdalnej), kliknięcie, które zamyka pudełko. Musisz spróbować zamknąć pudełko, gdy diament jest na zewnątrz. Następnie złodziej dociera do skarbu i cieszy się z powodzenia.

Naciśnij przycisk może być jedną z czterech strzałek, aby wybrać gracza. Ta strzała będzie musiała zostać poświęcona, ponieważ kierunek stanie się niedostępny dla dalszego ruchu. Jeśli przytrzymasz klawisz w prawo, to pozostała część poziomu, którą złodziej może tylko przesunąć w dół, w lewo iw górę. To jest główny haczyk.

Wraz z komplikacją zadań zwiększa się liczba przycisków na tablicy, nie można ich lekceważyć, każdy będzie daleko od cennego elementu. Będziemy musieli pomyśleć, rozważyć decyzje, aby je zdobyć. Taktyka ruchu pomoże ci stworzyć plan. Przy przekazywaniu dwóch kluczy tylko na ostatnie kliknięcie ważne jest, aby zostawić kamień nad pudełkiem.

Charakterystyczne cechy projektu:

  • zabawna postać;
  • prostota fabuły i kontrola;
  • niebanalne zadania logiczne;
  • wiele poziomów o różnym stopniu trudności;
  • wyraźne wskazówki przy dodawaniu nowych przeszkód.

Wyłączenie kilku kierunków ruchu wydaje się być małą przeszkodą do momentu pojawienia się ścian. Nie otaczają one obwodu, ale są rozproszone w środku lokalizacji, jeden lub więcej bloków. Takie ściany można ominąć tylko, ograniczona liczba strzałek do kontrolowania wyraźnie zakłóca proces indeksowania.

Mały wesoły złodziej z podnoszącym na duchu podnoszeniem głowy. Ciekawa muzyka może obudzić tropicieli w duszy każdego gracza. Tylko ci gracze, którzy rzeczywiście wykorzystają mózg podczas przejścia, będą mogli zdobyć cenną nagrodę!


Reklama

Pobierz Diamond Drop - Sacrifice Puzzle 1.2.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Add new tutorial
Add new stages
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (300012)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:28
rozmiar 31.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Unimob na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/11 07:40
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |