PRZESTRZEŃ RANGERÓW
0 (0)

PRZESTRZEŃ RANGERÓW

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra SPACE RANGERS LEGACY to wznowienie legendy gry fabularnej z ostatniej dekady, na którą wielu czekało, co natychmiast doprowadzi nas do serii pozytywnych i negatywnych momentów, ale o tym później. A dla tych, którzy nie wiedzą, jest to kosmiczna epopeja z otwartym światem i elementami piaskownicy, strategii, ekonomii i wielu innych chwil, które na pewno się spodoba!

Wydawca gry się nie zmienił, tym razem to jego europejski oddział 1C Publishing EU sro, który ma obecnie tylko dwie gry, jeden stał się tematem dzisiejszej recenzji, drugi to płatny dodatek do niego, który jest questem tekstowym.


Nie będziemy szczegółowo opisywać rozgrywki, na ogół istota tego, co się dzieje, jest zrozumiała dla graczy, zwłaszcza dla tych, którzy grali w tę grę wcześniej na swoim komputerze, ale na pewno będziemy mówić o oczekiwaniach i ich implementacji.

Najważniejszą rzeczą do odnotowania jest to, że gra została opracowana od nowa, całkowicie i praktycznie od podstaw, w oparciu o wszechświat znany już graczom i niektóre mechaniki gry. Podejście to przyjęto na dwa sposoby, ponieważ wszyscy fani natychmiast zauważyli inną fabułę, nie powtarzając ani nie kontynuując oryginalnego, innego interfejsu i innych punktów, do których twórcy musieli się odwołać, aby gra była wygodna na urządzeniach mobilnych. Wygoda jest subiektywną koncepcją i nie ma sensu porównywać komputerów i telefonów komórkowych, ale musiałem poświęcić kilka szczegółów. W szczególności oryginał zawierał również quest tekstowy, który doskonale uzupełniał wszechświat, w wersji mobilnej został przeniesiony do osobnego formatu gry, który okazał się również płatny ... Gra również straciła inne równie ważne elementy, oferując szczerze ograniczoną rozgrywkę, która zdecydowanie nie zachwyceni i fani serii, ale trzeba zrobić zniżkę na format. Pod każdym innym względem, jeśli chodzi o jakość i ogólne zainteresowanie, gra jest na poziomie, z którym trudno się spierać.


Cechy gry:

  • Wysokiej jakości przedruk legendarnej gry RPG;
  • Ładna grafika i łatwa kontrola;
  • Ogromna liczba możliwości;
  • Bitwy, pompowanie, handel i wiele innych;
  • Brak reklam!

Wady gry:

  • W porównaniu z oryginalną rozgrywką jest mocno przycięta;

  • W aplikacji są zakupy, co jest normalne w przypadku darmowego projektu.

Konkluzja: wierzymy, że gra SPACE RANGERS LEGACY to przypadek, w którym programiści i wydawca nie znajdą złotego, a przynajmniej srebrnego środka między skromnymi możliwościami platformy mobilnej, innym systemem monetyzacji, ponieważ wszyscy na Androida przyzwyczaili się do darmowych gier i dziedzictwo gry, które byłoby głupie do stracenia.

Dla prawdziwych fanów gra będzie odpowiednia tylko w przypadku braku komputera i lojalnej postawy, ale zdecydowanie zalecamy tych, którzy nie są zaznajomieni z tym wszechświatem.


Reklama

Pobierz PRZESTRZEŃ RANGERÓW 1.7.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Added:
- changed the Jammer work logic
- added new contextual tasks, including the one to activate Jammers
- pirates and dominators attack more rarely
- improved game stability

Fixed:
- flickering background on some planets
- incorrect display of fuel in the tank by the Black Fluid artifact
- error with viewing inventory with removed equipment
- double jump between the stars in one system
- some Google Play authorization errors
informacje ogólne
wersja 1.7.1 (235)
Data umieszczenia 2018-10-31 10:32
rozmiar 49.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/11 09:48
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |