Zamrozić górę
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Mount Frosty to ekscytująca gra zręcznościowa o ośrodku rekreacyjnym, w której rozpoczyna się niekończąca się przygoda narciarska z nietrywialnymi przeszkodami i postaciami!


Fabuła rozwija się na pięknej, pokrytej śniegiem górze. Śliczny śnieżnobiały pies z czarnymi uszami właśnie wsiadł na narty, a on naprawdę potrzebuje pomocy gracza, aby ładnie pokierować dystansem, by nie spaść i gdzieś się nie rozbić. Na terytorium znajdują się drzewa, ostre kamienne występy, a także szereg innych przeszkód, w tym innych sportowców. Wszystkie z nich zaleca się elegancko obchodzić, aby uniknąć kłopotów. W przypadku kolizji prawdopodobieństwo upadku i powrotu na początek poziomu jest wysokie.


Początkowo dostępny jest tylko pierwszy poziom i jeden znak. Po udanym przejściu niezbyt trudnych tras, możesz odblokować następujące etapy rozgrywki, a także inne rozrywkowe postacie. Im wyższy poziom, tym odważniejsi narciarze czekają bardziej ryzykowne przygody. Po drodze pojawią się nie tylko przeszkody, ale także dodatkowe elementy motywacji. Często znajdują się w pobliżu małych budynków, między drzewami lub na innych trudnych do zdobycia punktach na stokach, ważne jest, aby zachować ostrożność, zbliżając się do premii, wtedy wszystko pójdzie zgodnie z najlepszym scenariuszem.


Charakterystyczne cechy gry Mount Frosty:

  • śmieszne dźwięki poza ekranem;
  • ładne lokalizacje;
  • Im dalej, tym bardziej interesujące: wiele poziomów do odblokowania;
  • gwiazdy, ciasta, inne niespodzianki, zachęty;
  • tempo ruchu i reakcja na niebezpieczeństwo ma znaczenie.

Projekt graficzny z kreskówkami pozwala odpocząć i cieszyć się graczami w każdym wieku. Ten świat jest daleki od okrutnych rzeczywistości. Różowy śnieg, małe domy o nietypowym kształcie do symulacji centrum rekreacji, różnorodność zwierząt o nieproporcjonalnych rozmiarach i wiele więcej pozwala uciec i zapomnieć. Tutaj żaba jest większa niż lew, spokojnie jeżdżą po tym samym zboczu. Przyjemna muzyka wzmacnia pozytywne tło emocjonalne. Jeśli chcesz łatwo i przyjemnie spędzić czas - ta gra na pewno ci się spodoba!


Reklama

Pobierz Zamrozić górę 1.0.12 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Time to hit the beach!
- New levels
- An AR mode to bring Mount Frosty to life
- New fun gear items to unlock and show off
informacje ogólne
wersja 1.0.12 (200197)
Data umieszczenia 2020-07-26 04:24
rozmiar 88.37 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/12 07:35
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |