Gulasz z kiełbasy
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:


Gra Sausage Bump to fajna gra akcji, w której musisz zbudować węża z kiełbasek i ostrożnie przenosić go przez przeszkody do cenionej linii mety. Należy również zauważyć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy ten produkt kiełbasiany wchodzi w nasze pole widzenia, w szczególności na androidy.

Akcja rozgrywa się na kratkę. Jedna mała dumna kiełbasa zaczyna się na pasie oryginalnych przeszkód. Ruch jest możliwy tylko do przodu, z małymi zakrętami na boki, w celu odbudowy do bezpieczniejszego „odcinka trasy”. Głównym celem jest dotarcie do końca toru z najdłuższym wężem (parametr jest wpisywany w trakcie ruchu). Po drodze postać czeka na kolegów, którzy chcą dołączyć. W pobliżu każdego wskazuje ilość elementów, które zwiększy węża.

Zadanie byłoby proste bez ogromnej liczby różnych przeszkód. Tutaj i nożyczki, brutalnie tną wszystko i krwawe narzędzia, i inne piekielne mechanizmy, które mogą skrócić węża do zera. Powyżej tych maszyn śmierci jest liczba połączeń, które będą musiały zostać utracone.

Często nie można prowadzić samochodów śmierci po umieszczeniu ich na całej szerokości drogi. Pozostaje tylko wybrać komórkę, która przynosi najmniejszy koszt. Bój się brudnej sztuczki: w pobliżu mechanizmów o dużej liczbie znajdują się kiełbaski ze znacznym wzrostem węża. Konieczne jest porównanie liczby potencjalnych przylotów i potencjalnych strat. Szybko analizuj sytuację, podejmuj optymalne decyzje, biorąc pod uwagę fakt, że kiełbasa się spieszy i nigdy się nie zatrzymuje.

Charakterystyczne cechy gry Sausage Bump:

  • wysoka dynamika wydarzeń;
  • dołączenie jednego elementu natychmiast dodaje kilka linków;
  • zabawne postacie z jasnymi emocjami;
  • opcja wyboru rodzajów przeszkód;
  • możliwość przebierania kiełbasek, wybierania ich wyglądu.

Deweloper CanaryDroid wykonał fajną grafikę, a nawet dał emocje każdemu kawałkowi kiełbasy. W momentach zderzenia ze śmiertelnymi samochodami można kontemplować różne nastroje łączy. Niektórzy są zaskoczeni, inni są zdenerwowani, inni są źli, czwarte są zadowoleni w każdych okolicznościach. Podstawowe zarządzanie i niegrzeczna rozgrywka wymagają jedynie energii i szybkości reakcji gracza. Dla tych, którzy są gotowi na przygody z kiełbasami, zalecamy zacząć już teraz!


Reklama

Pobierz Gulasz z kiełbasy 1.7 dla LG V34

Nowości w tej wersji
v1.7: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.7 (8)
Data umieszczenia 2019-06-22 23:28
rozmiar 21.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/12 09:39
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |