Warhands: Epicka gra w PvP
0 (0)

Warhands: Epicka gra w PvP

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Warhands: Epickie starcie to fajna strategia, w której musisz zebrać armię i kontrolować każdą z jej akcji z możliwością korekty w trakcie procesu bitewnego, co zdarza się coraz rzadziej.

Gracz będzie dowodził oddziałami piechoty i sprzętem wojskowym, porządkował każdą jednostkę bojową i doprowadzał osłony do areny w celu walki z prawdziwymi przeciwnikami. Tylko utalentowany dowódca poradzi sobie z podobnym zadaniem, zapewni zwycięstwo wojsku. Na pierwszym etapie ważne jest określenie frakcji, ponieważ każda strona zderzenia ma swoje cechy i przywileje, słabe punkty i zalety. Po wybraniu strony możesz przystąpić do zbierania kart i wycofywania żołnierzy i sprzętu na arenie.

Dodatkowo gracz może zatrudnić kogoś z popularnych generałów. Te osobowości mają różne cechy, są kontrolowane przez żołnierzy za pomocą specjalnych algorytmów. Konieczne jest ostrożne podejście do mianowania generała, aby ulepszył strategię i nie odważył się zepsuć planów. Jednak zarządzanie w każdych okolicznościach w rękach gracza, można nawet wziąć pod uwagę strzelnicę armii, aby przenieść sprzęt do bardziej korzystnych punktów.

Niezwykłe sztuczki, które pomogą zdezorientować wroga. Tłumiony przez drugą stronę samolotu, paraliżujący gryzącym dymem i wiele więcej. Przy wystarczającej liczbie napadów możesz zdobyć specjalny czołg, który niszczy najcenniejsze dla przeciwnika - jego bazę wojskową.

Charakterystyczne cechy epickiej strategii:

  • bitwa dwóch stron;
  • charakterystyczne legendy generałów;
  • walczy z prawdziwymi przeciwnikami;
  • imponująca różnorodność sprzętu wojskowego;
  • lokalizacje o różnych warunkach pogodowych.

Deweloper Crooto zadbał o motywację: stworzył system nagród, który dzięki kompetentnemu podejściu do prowadzenia walk pozwala na szybki rozwój. Dla tych, którzy kochają i umieją walczyć, gwarantowana jest silna armia załogowa. Dzięki temu każda bitwa będzie świetną rozrywką. Estetyka bitwy uzupełnia niesamowite krajobrazy miejsc, w różnych porach roku jest jej własne piękno. Po prostu nie ziewaj, nie dostosowuj się do wysokiego tempa gry lub nie dostosowuj innych do siebie, jeśli masz wystarczająco siły i charakteru. Zapewniono wiele emocji i wrażeń!


Reklama

Pobierz Warhands: Epicka gra w PvP 1.20.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Dear Warriors!
We make game better and fix bugs.
Have a good time!
informacje ogólne
wersja 1.20.3 (113124)
Data umieszczenia 2021-01-11 20:51
rozmiar 95.92 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

READ_NETWORK_STATE

READ_NETWORK_STATE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Crooto na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/14 09:11
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |