Billy Doll: Horror House Escape
0 (0)

Billy Doll: Horror House Escape

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Billy Doll: Horror House Escape to gra zręcznościowa z elementami horroru, w której musisz rozwiązać tajemnice pod nadzorem dziwnej lalki, poszukaj przedmiotów, wskazówek.

Gra rozpoczyna się w dziwnej pustej rezydencji. Prawie wszystko w nim wydaje się zwyczajne, tylko smutna lalka Billy przywołuje mroczne myśli. Po pewnym czasie przychodzi zrozumienie, że budynek przeklął. Próby ucieczki natychmiast nieudane, musimy wybrać najstraszniejszy sposób: poszukiwanie prawdy i przyczyny przekleństwa. W przypadku pomyślnego rozwoju wydarzeń możesz usunąć działkę z rezydencji, a nawet pozostawić ją bez szwanku.

W pierwszej parze opisana perspektywa jest pustym snem, duchy są na piętach, straszne sny i koszmary zaczynają się spełniać. Zamiast wskazówek na ścianach groźby, najmniejsza próba odkrycia czegoś wścieka Billy'ego, zamyka widok i patrzy pustymi przerażającymi oczami. Duchy odczuwają wewnętrzny strach i próbują przekształcić go w rzeczywistość. Lalka stale przypomina, że ​​pomysł śledztwa był złym pomysłem.

Charakterystyczne cechy przygody przygodowej:

  • doskonała grafika trójwymiarowa;
  • z melodii poza ekranem chcesz krzyczeć ze strachu;
  • fajna fabuła;
  • nieoczekiwane zwroty zdarzeń, brak pomocy z zewnątrz;
  • koszmarna atmosfera.

Billy jest zawsze w pobliżu, ważne jest, aby zachować bezpieczną odległość, nie pozwalając jej zbyt blisko. W rezydencji niezliczona liczba pokoi, każda z własnymi ważnymi punktami i strasznymi odkryciami. Odważ się całkowicie zbadać dom, ostrożnie mijaj licznik przy metrze? Potrzebujesz spokoju i logicznych refleksji. Duch przygotowuje sztuczkę, ale kto powiedział, że przechytrzenie go jest nierealne? Jeśli zachowujesz się spokojnie i nie ulegasz prowokacjom, wtedy możliwość duchów będzie ograniczona.

Przeklęty budynek ukrywa dziwne tajemnice, ścieżka do ich ujawnienia jest drażliwa i niezrozumiała, ale istnieje. Znajdź moc, aby zamknąć główne problemy w budynku i wyjść, zanim istoty nieziemskie zaczną świętować zdobycze Ciemnej Strony.


Reklama

Pobierz Billy Doll: Horror House Escape 1.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Hello there! Here’s a bunch of fixes:
- Added Russian language
- Added save system
- Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2019-05-15 14:35
rozmiar 52.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/15 09:16
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |