Ucieczka Prace pośmiertne
0 (0)

Ucieczka Prace pośmiertne

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Escape Posthumous works to mistyczna gra, w której twoja postać została zamknięta w pokoju zmarłego autora bestsellerów. Nadal istnieją szanse, by wyjść bez szwanku, ale czy rozumiesz pomysł autora?

Zginął geniuszem pióra, mistrzem opowiadań detektywistycznych i mistycznych. Jego książki stały się bestsellerami, ludzie chcieli uhonorować pamięć ulubionego autora. Dom pisarza stał się notatką odwiedzaną przez fanów. Szczególnie publiczność polubiła pokój, w którym autor spędził dużo czasu i czerpał inspirację.

Pewien początkujący pisarz chciał odwiedzić rezydencję szanowanego człowieka. Nic nie przepowiadało dziwnych przygód, ale w tym samym pokoju postaci jakiś gość nagle się zamknął. Przedstawił się jako syn właściciela domu i stanowczo odmówił otwarcia drzwi. Gracz musi pomóc zorganizować ucieczkę do zamkniętego mężczyzny. W okolicznościach siły wyższej świat wokół niego wygląda inaczej. W miejscu znajduje się wiele niezrozumiałych urządzeń, które pozwolą ci się wydostać, jeśli uda ci się je poprawnie zastosować.

Główną różnicą w stosunku do podobnych gier jest brak długich biegów. Nie ma tu labiryntów, wystarczy się odwrócić i duża część pokoju będzie wyraźnie widoczna. Wszystkie wysiłki powinny być skierowane na dokładne przestudiowanie strony, przetestowanie dostarczonych gadżetów, interakcję z nimi. Nikt się nie spieszy, ale nie ma potrzeby czekać na pomoc. Zbieraj przedmioty, szukaj niestandardowego użycia zwykłych rzeczy. Pamiętaj, że jesteś w pokoju mistyka i przygotuj się na trudne łamigłówki.

Charakterystyczne cechy projektu:

  • zabawna fabuła;
  • aura mistycyzmu i dochodzenia;
  • niezwykłe urządzenia do rozwiązywania zagadek;
  • wiele drobnych detali we wnętrzu pokoju;
  • dobry przegląd lokalizacji.

Deweloper elegancko ukrywa ważne wskazówki w widocznych miejscach. Wysokiej jakości trójwymiarowa grafika w połączeniu z wygodnymi elementami sterującymi daje możliwość spojrzenia w każdy kąt, powiększenia lub powiększenia interesującego nas obiektu. Wszystkim zainteresowanym tajemniczą przygodą z setkami tajemnic zalecamy ucieczkę z niesamowitego pokoju.


Reklama

Pobierz Ucieczka Prace pośmiertne 2.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
A new app.
informacje ogólne
wersja 2.0 (2019042604)
Data umieszczenia 2019-05-15 19:20
rozmiar 54.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/16 07:18
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |