Superhero Fruit: Robot Wars - Future Battles
0 (0)

Superhero Fruit: Robot Wars - Future Battles

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Superhero Fruit: Robot Wars - Future Battles - zabawna gra o owocach, które zamieniają się w roboty i współpracują ze sobą, aby chronić planetę, promować życzliwość.


Mieszkańcy lasów owocowych są przyzwyczajeni do atmosfery komfortu i wzajemnego zrozumienia, tutaj przyjaźń i uprzejme słowa pomagają pokonać wszelkie przeciwności losu. A jeśli wróg będzie miał oko na to wspaniałe miejsce, będzie musiał stawić czoła superbohaterom, a także ich asystentom. Przyciąganie ludzi nie jest wymagane, ananas, truskawka, banan, kokos, mandarynka, mangostan i jabłko staną się wyjątkowymi robotami, pomogą pokonać każdego wroga. Roboty mają unikalne postacie i zdolności, każdy może być inny w czymś, mądrze używać dostępnych umiejętności, by skutecznie przeciwstawić się wrogowi.


Dla fanów gier walki online dodano tryb RPG, w którym musisz chronić swoją bazę, walczyć z potworami i opracować strategię walki. Jeśli nie ma połączenia z Internetem, możesz cieszyć się grą w trybie offline. Każda z opcji wymaga użycia modnej broni i fajnych, niemal epickich umiejętności. Roboty są w stanie odpierać ataki innych ludzi, organizować działania odwetowe i dokładać wszelkich starań, aby utrzymać porządek w powierzonych im miejscach.


Charakterystyczne cechy gry Superhero Fruit:

  • niezwykły świat owoców;
  • różne scenariusze rozwoju, rozgałęzienie działki;
  • 3 szalonych superbohaterów i 7 robotycznych pomocników;
  • ponad pięćdziesiąt testów;
  • kilkanaście rodzajów broni.

Gra ma czarującą i bogato kolorową grafikę. To spodoba się graczom w każdym wieku, rozweseli zarówno dorosłych, jak i najmłodszych użytkowników Androida. Nie wszystkie korzyści są dostępne natychmiast, aby odblokować niektóre, musisz ciężko pracować, zdobyć doświadczenie, udowodnić swoje umiejętności. Rozgrywka to inna dynamika i fantastyczne wydarzenia, których przebieg zależy czasem tylko od zachowania gracza. Zabawa i przypływ adrenaliny są gwarantowane wszystkim uczestnikom bitew owocowych!


Reklama

Pobierz Superhero Fruit: Robot Wars - Future Battles 1.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Support language: Indonesia, Thailand, Hindi
Add new superhero
Add new stages
Fix some bugs
informacje ogólne
wersja 1.0 (300015)
Data umieszczenia 2019-09-13 14:20
rozmiar 39.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Zala Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/17 09:42
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |