Zbiorniki z kranem
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Tap Tanks to zabawna gra casual dla Androida, w której postać porusza się do przodu na czołgu i strzela do nadjeżdżających samochodów, aby nie uzyskać pierwszego ciosu w jego kierunku.

Jazda czołgiem jest bezpieczna, chyba że ten sam tankowiec cię spotka. Droga jest zbyt mała, aby przekroczyć dwóch właścicieli pojazdów wojskowych, jeden zostanie zniszczony, aby uwolnić drogę do drugiego. Gracz będzie musiał zarządzać takim czołgiem, działać szybko i sprawnie, aby uzyskać jak najwięcej punktów za pokonanie wroga. Nie powinieneś marzyć o wygranej jednym strzałem, samochód wroga ma mocny pancerz, każde trafienie daje nieznaczne obrażenia, przez kilka sekund wchodzi tankowiec w osłupienie. Jeśli wyciągniesz czas, możesz uzyskać akcję reagowania, znacznie zmniejszając możliwości oddziału.

Istnieje kilka pozytywnych czynników, w tym wysokiej jakości celownik, który umożliwia prawidłowe użycie amunicji. Przed strzałem bohater widzi, w którym momencie będzie miał siłę, może odjechać, by celować lepiej. Kiedy pojazd bojowy znajduje się w dole, a kufa jest skierowana do góry - istnieje ryzyko, że po strzale w niebo, cały cios spadnie na samego strzelca, lub wgłębienie wzrośnie, komplikując dalszy ruch. W panice przeciwnik może popełnić podobny błąd i tym samym pomóc bohaterowi wbrew własnej woli.

Charakterystyczne cechy gry Tap Tanks:

  • kolorowe różnorodne lokalizacje;
  • kontrola kierunku strzałów;
  • bonusy i funkcje bezpieczeństwa;
  • zabawna motywująca ścieżka dźwiękowa;
  • pompowanie pojazdów.

Deweloper zadbał o piękne strony, w tle widoczne będą różne miasta, przyzwoite działanie głosowe to chęć wygrania wszystkich i przejścia przez wszelkie przeszkody. Po ukończeniu poziomów wskazane jest przydzielenie czasu na ulepszenie czołgu, każda udana gra przynosi monety, można je wydać na pożądane ulepszenia. Ta jasna platformówka z pozytywną muzyką i nieprzewidywalnymi sytuacjami pozwoli Ci zabić czas i dać radosny nastrój!


Reklama

Pobierz Zbiorniki z kranem 1.0.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1. Optimize the difficulty of the game
2. Update the gameplay of challenge mode and add more rewards
3. Optimize the game experience
4. Optimize the game interface
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (4)
Data umieszczenia 2019-07-17 20:09
rozmiar 53.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/18 09:38
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |