OH ~! Moje biuro
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra OH ~! My Office to zabawny symulator kreskówek, w którym musisz zatrudnić pracowników i zarządzać firmą, unikając bankructwa, które już raz pobiło biuro.

Ojciec naszej postaci zbudował firmę, ale zarządzanie nią nie jest zbyt skuteczne. Po pewnym czasie firma zbankrutowała, personel spakował ostatnie przed wyjazdem. W ostatni dzień rozpoczyna się gra. Syn właściciela i sekretarki firmy, Elsa, spotyka się z czarodziejką Kaną, która proponuje przywrócenie sytuacji do samego początku, aby rozpocząć budowanie biznesu od podstaw. Obaj zgadzają się na ten eksperyment, ponieważ w scenariuszu powtórnym można wziąć pod uwagę wszystkie popełnione błędy. Ale ojciec zniknął i zamiast otrzymywać od niego pomoc, trzeba poświęcić czas na wyszukiwanie, znajdowanie szczegółów.

Odważ się odbudować firmę, która kiedyś upadła? Nie ma jednak wyboru, musisz przejąć kontrolę, nawigować w czasie przeszłym i zacząć iść w kierunku jaśniejszej przyszłości. Kontroluj pracę oddziałów, zatrudniaj nowych pracowników, analizuj ich talenty, aby wybierać najlepsze stanowiska dla każdego. Do dyspozycji nowo pojawiającego się szefa 10 rodzajów pracowników, mają 6 fajnych umiejętności, z których możesz skorzystać dla firmy.

Charakterystyczne cechy gry OH ~! Moje biuro:

  • styl anime;
  • Fairy Cana z pomocnymi wskazówkami;
  • możliwość zmiany wyglądu, zostania szefem mody;
  • ponad pięćdziesięciu pracowników o różnych talentach;
  • oryginalne narzędzia do zarządzania i zarządzania.

Ludzie w tej zabawce - najlepszy i najbardziej kolorowy zasób. Oddziały są wysoko wykwalifikowane i chętne do pracy w dobrych warunkach pracy. Pomogą ci zostać szefem miliarderów! Fabuła utworzyła 11 rozdziałów, aby konsekwentnie prowadzić firmę do sukcesu.

Oprócz głównego celu, musisz poszukać ojca, który zniknął w odpowiednim czasie. Pozostaje też niezrozumiałe, gdy pojawi się Kana. Ona naprawdę pomaga, ale nie przyznaje się, jak powiązana jest z tą historią. Tutaj tajemnica jest wyraźnie ukryta, co wcześniej doprowadziło firmę do smutnego końca. Gra jest odpowiednia dla tych, którzy są gotowi powoli i ostrożnie rozplątać tę plątaninę zagadek.


Reklama

Pobierz OH ~! Moje biuro 1.6.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Fixed a crash when opening the game on some devices
informacje ogólne
wersja 1.6.3 (73)
Data umieszczenia 2021-02-28 22:45
rozmiar 63.06 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/20 07:27
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |