Board Heroes League
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Board Heroes League to doskonała strategia kart, w której tworzy się oddział trzech przedstawicieli różnych ras, a następnie przeprowadza się automatyczną bitwę z oddziałem wroga.

Na ekranie jest kwadratowa platforma z kilkoma widzami po bokach. W dolnej części kwadratu musisz umieścić trzech bohaterów swojej drużyny. Postacie są fantastycznymi stworzeniami z różnych epok (ludzie są również dostępni, ale podczas rekrutacji wspaniałego trio nie należy ograniczać się do sapiens, są inne równie skuteczne postacie).

Wszyscy wojownicy są bystrzy, odważni i lekkomyślni, gotowi złamać każdego przeciwnika ze względu na zwycięstwo. Każdy z nich ma oddzielną listę umiejętności, niektóre nawet potrafią zmienić wygląd w procesie, aby przestraszyć lub zmylić wroga. Ważne jest, aby zebrać możliwości bojowników, starannie rozważyć strategiczne procesy i taktyczne chwile, aby wprowadzić przygotowane kadry na arenę.

Po wybraniu szczęśliwej trójki zostanie zaoferowany wybór przeciwnika. Czasami zespoły kilku graczy są gotowe do walki w tym samym czasie, będziesz musiał wybrać z kim walczyć. Następnie możesz odpocząć i kontemplować spektakularną walkę w trybie automatycznym. Akcja ma być emocjonalna, kolorowa, pełna ostrych chwil. Deweloper Mishka Production upewnił się, że obraz nie zatrzyma się w najciekawszym miejscu, więc bitwa może być dowolna. Jeśli siły przeciwników są równe, proces zapowiada się długo, a wynik jest nieoczekiwany.

Charakterystyczne cechy projektu:

  • tabele wizualne;
  • łatwość zarządzania;
  • porywająca dynamika automatycznej bitwy;
  • czas trwania walki nie jest ograniczony;
  • Dobra kombinacja strategii, MOBA i formatu karty.

Prosta rozgrywka z wieloma potworami, potworami i innymi przedstawicielami fantastycznych światów zaspokaja każdą minutę gry z ciekawymi wydarzeniami. Trójwymiarowy projekt graficzny poprawia efekt wow. Jeśli chcesz dodatkowych przygód, możesz rozwiązać codzienne zadania. Ta zabawka będzie pasować fanom różnorodnych projektów z masą współpracy!


Reklama

Pobierz Board Heroes League 0.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Improve performance
informacje ogólne
wersja 0.1 (19)
Data umieszczenia 2019-05-19 15:10
rozmiar 94.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/20 09:32
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |