Nieznany los
2 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Nieznana gra Fate to strzelanka przygodowa dla twojego Androida, która otrzymała nie tylko klasyczny widok z perspektywy pierwszej osoby, ale także elementy układanki, oszałamiającą grafikę i mroczną, mistyczną atmosferę, ale o tym trochę dalej.

Przygotowali grę w studio MarsLit Games SRL, na którego konto jest to pierwsza gra, a samo studio składa się tylko z dwóch osób, które były w stanie zrobić coś, czego wiele bardziej rozległych zespołów nie mogło zrobić. Niemniej jednak jest to tylko port z wersją na PC, o której warto pamiętać, nie jest na iOS, więc tylko właściciele androida mogą cieszyć się tym, co się dzieje. Jednakże, mimo że grę można pobrać za darmo, będziesz miał bardzo krótką wersję demo, którą możesz kontynuować tylko poprzez zakup klucza za 10 USD, co otworzy pełną wersję gry. Ogólnie rzecz biorąc, to zdecydowanie kosztuje pieniądze, ale jest jeden niuans, motywacja może być kupiona o wiele taniej za 5,5 USD, co jest bardzo dziwne ... Jednocześnie, głównym problemem nie jest nawet to, że programiści proszą o pieniądze twoja praca, która jest całkowicie poprawna, ale faktem jest, że aby szybko zagrać w krótką wersję, musisz pobrać więcej niż gigabajt gry, co dla wielu jest problematyczne, ruch mobilny nie jest nieograniczony i tani wszędzie ...


Niemniej jednak gra była bardzo przyzwoita. W tej historii twoja postać porusza się po dziwnych światach, z których każdy musi być dokładnie zbadany, jeśli chcesz się stamtąd wydostać, będziesz musiał walczyć z wrogami, rozwiązywać zagadki i komunikować się z innymi postaciami, które spotkają się po drodze. Mistycyzm i fajna grafika - to wszystko doskonale łączy się w tym, co się dzieje i na pewno zasługuje na uwagę. Jednocześnie programiści wykonali świetną robotę i zoptymalizowali grę, aby czuła się świetnie na potężnych smartfonach, niesamowitej grafice i płynnej animacji, ale jeśli moc twojego urządzenia jest znacznie mniejsza - istnieją ustawienia graficzne, które pozwolą Ci uruchomić go na dowolnym urządzeniu pośrednim .


Cechy gry:

  • Doskonała grafika, która zbliżyła się do konsol
  • Ciekawa fabuła i wiele niesamowitych światów
  • Wszystkie rodzaje zadań i kierunki
  • Istnieją ustawienia grafiki, które znacznie zwiększają liczbę odpowiednich urządzeń.

Wady gry:

  • Pełna wersja jest płatna i kosztuje przyzwoitą kwotę 10 USD.
  • Gra waży dużo - ponad gigabajt, a wersja demo jest za krótka ...

Konkluzja: gra Unknown Fate nie tylko udowadnia, że ​​tylko 2 osoby są w stanie robić pięknie i interesująco na Androidzie, ale może to być również doskonała gra dla fanów oryginału z komputera, która z jakiegoś powodu nie jest dla nich dostępna.


Reklama

Pobierz Nieznany los 1.25 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Support for 64Bit devices
- Upgraded base engine
- Improved shader performance
- Overall performance improvement
- The game doesn’t use anymore the permission READ_PHONE_STATE and WRITE_EXTERNAL_STORAGE. The features that needed this permissions has been completely removed from the game.
informacje ogólne
wersja 1.25 (26)
Data umieszczenia 2019-09-13 14:20
rozmiar 33.28 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/21 07:44
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |