Demokracja w ogniu
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Democracy on Fire to świetna gra zręcznościowa, w której możesz stanąć w obronie policji i strzec porządku lub wspierać protestujących w dążeniu do przywrócenia demokracji.

Konflikt oznacza dwa radykalnie różne punkty widzenia, dwie prawdy o przeciwnych argumentach. Na początku gracz znajduje się w centrum niespokojnego miasta, w którym zderzają się policjanci lojalni wobec reżimu i zbuntowany tłum niezadowolonych przedstawicieli ludu. Możesz wybrać dowolną stronę, zasiać panikę i zorganizować wiece lub spróbować przywrócić prawo i porządek. W obu przypadkach cel jest identyczny - przejechać około 20 miast i przejąć kontrolę nad każdym z nich. A co stanie się na kontrolowanym terytorium, zdecyduj sam, szanse są identyczne z długotrwałym twardym reżimem i demokracją z elementami chaosu.

Gracz będzie mógł zademonstrować swojego stratega talentów. Budowa barykad i konstrukcji ochronnych wymaga intelektualnego podejścia. Podstępne przeszkody i pułapki pomogą powstrzymać antagonistę, przesuwając fale. Jeśli zamierzasz przeprowadzić kontratak i przebić się przez mur obronny, policz swoje siły, aby móc zadać nieodwracalne obrażenia wrogiej bazie. W bitwach mogą uczestniczyć oddziały ludzi i sprzętu, dając znaczącą przewagę.

Charakterystyczne cechy gry Democracy on Fire:

  • możliwość gry dla protestujących lub dla policji;
  • fajne wątki dla różnych stron bitwy;
  • tryb arcade lub kampania krótkoterminowa;
  • tabele ocen i najlepsze nagrody;
  • czarny humor

Tryb zręcznościowy pozwala zdobyć punkty, zwiększyć swoją ocenę osobistą, aby dostać się do tablicy wyników. Najlepsi z pewnością otrzymają nagrody motywacyjne raz w tygodniu. Możesz rywalizować z przyjaciółmi o najwyższy wynik.

Udane kombinacje, zwycięstwa i osiągnięcia misji umożliwiają odblokowanie najsilniejszych bohaterów, zakup specjalnego ekwipunku i dodatkowych umiejętności. Prosta implementacja mechaniki i kolorowej grafiki uzupełnia ekscytujące wymiany fabuły. Gra będzie świetną rozrywką dla każdego nastroju!


Reklama

Pobierz Demokracja w ogniu 1.54 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Fixed a number of minor bugs.
informacje ogólne
wersja 1.54 (54)
Data umieszczenia 2020-03-08 01:21
rozmiar 94.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/21 09:47
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |