Bezczynny potentat z jaj
0 (0)

Bezczynny potentat z jaj

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Idle Egg Tycoon to zabawny symulator, w którym musisz zrozumieć subtelności hodowli kurcząt, otwierać korale, poprawiać produkcję jaj i zwiększać zyski. Typowy zatrzask, nie zdziw się;)


Na początku gracz otrzymuje małe pióro z kilkoma kurczętami. Ta strona powinna być początkiem aktywnego rozwoju imperium biznesowego do sprzedaży jaj. Szybkie i dokładne kliknięcia muszą zwiększyć liczbę drobiu, aby osiągnąć wysoki poziom produkcji jaj. Przy przyzwoitej pensji można rozszerzyć pióra, a także uzyskać nowe, bardziej wydajne rodzaje kurcząt. Deweloper STORMX dostarczył pięćdziesięciu ras dla najbardziej aktywnych rolników, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swoją pracę. Zmotywowane oczekiwanie przydatne bonusy i różnego rodzaju ulepszenia.


Liczba jaj jest wprost proporcjonalna do zarobków, dlatego nacisk należy położyć na wydajność. Każde złożone jajko daje monety, a przejścia na nowe poziomy są dostępne tylko wtedy, gdy dostępne są fundusze. Otrzymane środki można przeznaczyć na rozbudowę terenów i poprawę warunków dla ptaków. Z czasem można kupić pisklęta niezwykłych ras, o fantastycznym wyglądzie, kolorowe pióra. Są wielokolorowe biegające po zielonych terenach, tworząc obraz o różnych kolorach, a co najważniejsze, noszą jaja, zwiększając kapitał nowo narodzonego magnata jaja.


Charakterystyczne cechy gry Idle Egg Tycoon:

  • 50 rodzajów kurcząt;
  • możliwość wzbogacenia się w sprzedaży jaj;
  • odblokowywanie kojców na monety;
  • urocza grafika i ścieżka dźwiękowa;
  • sterowanie jednym dotknięciem.

Prosty projekt graficzny w połączeniu z pozytywną melodią na ekranie pozwala zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach. Brak ram czasowych pozwala rozwijać firmę w swoim własnym tempie, bez dodatkowych ograniczeń. W przypadku bonusów możesz zbierać serca (początkowo wydaje się, że niektóre osoby myślą o miłości, ale po prostu sugerują lokalizację premii). Ta gra będzie świetnym zabójcą czasu dla fanów symulatorów z motywem gospodarstwa i budowania imperiów biznesowych.


Reklama

Pobierz Bezczynny potentat z jaj 1.6.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
* Fixed bugs
* Improved play performance
informacje ogólne
wersja 1.6.2 (68)
Data umieszczenia 2020-07-13 13:49
rozmiar 14.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje STORMX na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/22 07:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |