Block Puzzle: ColorBox
0 (0)

Block Puzzle: ColorBox

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Block Puzzle: ColorBox to fajna gra logiczna w stylu kolorowych Tetris, w której musisz zebrać ten sam typ spadających klocków, aby część strony pozostała pusta.

Wielokolorowe kwadratowe bloki powoli spadają, w trakcie upadku można poruszać się dowolną stroną. Na samym dole kwadratów należy umieścić w taki sposób, aby identyczne kolory były w kontakcie. Gdy łączą się trzy lub więcej elementów tego samego odcienia, następuje eksplozja światła, komórki z blokami są opróżniane, pozwalając górnym zejść poniżej. Czasami procedura ta powoduje dodatkowy wybuch z opróżnianiem, jeśli przemieszczenie prowadzi do powtarzającego się kontaktu podobnych kwadratów.

Jasną zaletą gry w porównaniu z podobnymi projektami jest obecność wizualnie widocznej siatki na całej płaszczyźnie. Gracz wyraźnie widzi, gdzie dokładnie spada pole, na którym pasie idzie w dół. Jeśli kwadrat zostanie przesunięty na bok - przesunie się dokładnie o jeden pas, co minimalizuje ryzyko wpadnięcia w nieplanowany punkt.

Charakterystyczne cechy gry ColorBox:

  • 2 tryby sterowania;
  • ponad 180 poziomów;
  • ładne tematy;
  • połączenie tetris i trzech z rzędu;
  • wielowarstwowe bloki i zwiększona złożoność misji.

Możesz przejść poziomy z rosnącymi poziomami trudności lub włączyć tryb nieskończony i grać w zrelaksowanym formacie. Nie ma potrzeby, aby przyzwyczaić się do sterowania w stylu arcade (kilku przycisków) lub kliknięć jedną ręką. Toastergames dla programistów oferuje oba rodzaje elementów sterujących do wyboru, aby rozgrywka była jak najbardziej wygodna dla wszystkich.

Różnorodność i dodatkowa motywacja to miłe tematy, które można odblokować po ukończeniu poziomów i / lub otrzymaniu punktów. Punkty są przyznawane za każdą eksplozję combo, a im więcej kwadratów udało się połączyć, tym wyższa nagroda. Proste pierwsze etapy powodują zwodnicze poczucie łatwości pełnej gry. Później podaje się więcej sprytnych zadań, których rozwiązanie jest możliwe tylko podczas aktywnej burzy mózgów. Gotowy do przygotowania rozgrzewki dla umysłu dzięki pięknemu obrazowi na ekranie i lekkiej, orzeźwiającej melodii?


Reklama

Pobierz Block Puzzle: ColorBox 1.0.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Fixed "goto current stage" function on stage selection UI
Fixed displaying wrong achievement messages
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (27)
Data umieszczenia 2019-06-17 19:41
rozmiar 47.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/23 07:56
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |