Bitwa na rower Stickmana
0 (0)

Bitwa na rower Stickmana

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Stickman Bike Battle to imponująca gra akcji, w której musisz ścigać się na rowerze w różnych miejscach, wyprzedzać rywali, zdawać testy, a nawet walczyć z bossami.

Wypróbuj rolę śmiałego motocyklisty, rzuć wyzwanie przeciwnikom z całego świata. Usprawnij swoje umiejętności za pomocą podręcznika, trenuj w specjalnym trybie, aby doskonalić swoje umiejętności i testować nowe sztuczki. Następnie możesz wziąć udział w pojedynkach jeden na jeden, w konfrontacjach z czterema uczestnikami. Jeśli masz dość odwagi - weź gwiezdne wyzwanie lub dołącz do bitwy z najsilniejszymi bossami. To nie będzie łatwe, ale zapewniona jest adrenalina i dodatni ładunek. Jeśli chcesz, w dowolnym momencie wróć do treningu, aby poprawić swoje umiejętności lub włączyć samodzielny format rozgrywki.

Szykowne lokalizacje zostały stworzone ręcznie, co dodaje grze szczególnego uroku, eliminuje stereotypowość i podobieństwo z odpowiednikami. Jedź po górach, piaszczystych plażach, ośnieżonych krajobrazach. Dla różnych miejscowości konieczne jest wybranie odpowiedniego modelu roweru, a dla odtwarzacza prezentowanych jest aż 20 modeli z indywidualnymi cechami. Zwycięzca wyścigu otrzymuje puchar, sławę, podziw i monety. Liderzy dnia i tygodnia są wyświetlani w specjalnych tabelach.

Charakterystyczne cechy gry Stickman Bike Battle:

  • 24 fajne postacie (szkielet, duch, dziewczyna na plaży i inne);
  • 20 marek rowerów;
  • różne tryby gry;
  • wysoka dynamika, szybkość i adrenalina;
  • szkolenia i szkolenia.

Na torze zawodnicy oczekują wielu zakrętów, przeszkód i przygód. Ręczne projektowanie miejsc pozwoliło nam wykonać prawdziwie oryginalne testy dla rowerzystów. Nagrody i monety dają nie tylko prawo do używania fajnych marek rowerów, ale także możliwość zmiany postaci. Jeśli stał się nudny z drewnianym facetem, weź zamiast tego astronautę, szkielet, dziewczynę z plaży lub inną postać, więcej niż dwadzieścia z nich jest reprezentowanych. Przyspiesz do maksimum w najbardziej komfortowym trybie, aby uzyskać ogromną dawkę przyjemności!


Reklama

Pobierz Bitwa na rower Stickmana 1.1.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Fixed possible crash when running without internet connection
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (6)
Data umieszczenia 2019-05-23 06:43
rozmiar 96.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/23 09:12
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |