Stocznia potworów
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Monster Yard to nowa łamigłówka dla Androida, w której przede wszystkim musisz skupić się na uważności i reakcji, śmiało nazywalibyśmy to arkadami, ale może wydawać się tylko na pierwszych poziomach, ponieważ im dalej, tym więcej musisz myśleć nago, myśląc o każdym kroku .

Przygotowali grę w studiu Thap Krida, na którego konto to po prostu druga gra, ale pierwsza pojawiła się całkiem niedawno, ale w naszym przypadku nowość była w stanie zebrać przynajmniej kilka odpowiednich recenzji i nieco ponad tysiąc pobrań. Szkoda, że ​​gracze często nie dowiadują się o dobrych grach, ponieważ programiści postanowili nie wydawać części budżetu na reklamę i wszyscy zainwestowali w produkt końcowy!


Wszystko, co dzieje się w głównych trybach gry, mieści się na jednym ekranie, co jest bardzo wygodne. Otrzymujesz rotacyjną edukację, która czasami przybiera formę koła, czasem przybiera inne dziwne kształty i może nawet ulec zmianie w procesie. Wzdłuż ścieżki, którą wybrałeś, przesuniesz koło, na które nie możesz wpływać, ale możesz skakać z jednej strony ścieżki na drugą, unikając w ten sposób przeszkód, którym nie wolno stawić czoła. Głównym zadaniem jest utrzymywanie wyznaczonego czasu, którego skala znajduje się w górnej części ekranu. Ciekawą cechą jest to, że najprostsze trasy zawierają specjalne zegary, latające, na których zwiększa się czas, który musi być zatrzymany. Im wyższy poziom, tym większy wybór i tym trudniejsze będą zadania. W każdym razie gra opóźnia i różni się doskonałym rysunkiem.


Cechy gry:

  • Doskonała grafika i animacja
  • Kilka trybów gry, tryb nieskończony
  • Różne przeszkody i potwory
  • Możesz dostosować swój oddział, zbierając mikstury.
  • Prosta obsługa
  • Brak zakupów, ale możesz pobrać grę za darmo

Wady gry:

  • Jest reklama, ale nie będzie cię to rozpraszać

Konkluzja: gra Monster Yard to świetna gra, którą polecamy wszystkim fanom arkad i łamigłówek, a także opowiedzieć o tym znajomym, projekty wysokiej jakości muszą się rozwijać!


Reklama

Pobierz Stocznia potworów 0.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Changes in Monster Behaviors
- Limited the Game Difficulty
- Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 0.6 (6)
Data umieszczenia 2019-06-04 19:25
rozmiar 37.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/24 07:46
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |