Era Discord: Dawn Storm
0 (0)

Era Discord: Dawn Storm

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Era of Discord: Dawn Storm to koreański MMORPG w stylu fantasy, który pozwala wykonywać misje, walczyć z innymi graczami, współpracować z przyjaciółmi i robić o wiele więcej niż interesujące.


Wydarzenia rozgrywają się w bajkowym świecie, zamieszkanym przez wielu bohaterów. Gracz może wypróbować rolę właściciela magicznych umiejętności, królowej żywiołaków lub wojownika, ręcznie łamiąc ciężkie narzędzia do walki. Po wybraniu postaci czas zdobyć pracę i być aktywnym. W zależności od misji możesz zorganizować te lub inne przygody, których jest duży asortyment.


Ktoś będzie chciał walczyć z innym prawdziwym przeciwnikiem, online, aby zademonstrować swoją siłę. Deweloper projektu pozwala na wdrażanie nie tylko bitew, ale także wspólne wykonywanie innych zadań, dzięki czemu możesz zapraszać znajomych do gry, aby wspólnie osiągnąć wysokie cele.

I ktoś myśli, że bardziej interesujące jest zwalczanie potworów, jak również wysyłanie nokautu potężnych bossów. Zwycięzca takiej walki otrzymuje mnóstwo biżuterii, popularności i sławy. Skarby można wydawać na przedmioty przydatne do dalszych bitew.


Charakterystyczne cechy gry Dawn Storm:

  • interakcja z prawdziwymi graczami;
  • potwory i bossowie;
  • kilka klas postaci;
  • smok przyjazny człowiekowi;
  • oryginalne wyposażenie.

Pstrokata widowiskowa grafika daje wizualną przyjemność uczestnikom procesu. Badanie bajecznych krain jest bardzo fascynujące. Kontemplując środowisko, czasami można nawet zapomnieć o wojowniczym nastroju, na chwilę, by zainspirować się do nowych, jaśniejszych osiągnięć.


Nawet w grze jest smok - najstarsze stworzenie na tych terytoriach. Smok jest bardzo przychylny ludowi wybranemu, o pewnym statusie, łatwo go oswoić. Obecność takich żywych stworzeń daje wiele korzyści, a nawet możliwość latania po bajkowym świecie wokół szyi prawdziwego przyjaciela. Wszyscy fani projektów ról i wspaniałych przygód mogą cieszyć się tutaj!


Reklama

Pobierz Era Discord: Dawn Storm 1.5.04 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Grand action MMORPG with the tale among thearchy. The unique game mode combined perfectly with the brand new social system.
informacje ogólne
wersja 1.5.04 (185)
Data umieszczenia 2019-05-25 16:09
rozmiar 14.37 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

WRITE_MEDIA_STORAGE

WRITE_MEDIA_STORAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/26 09:08
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |