Super Brawl Heroes
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Super Brawl Heroes to fajna gra akcji dla Androida, w której potrzebujesz trzech z nas, aby oprzeć się drużynie wroga. Co będą trzy, a jaki będzie talent każdego oddziału - zdecyduj sam.

Początek super-zła przynosi perspektywę straszliwej katastrofy. Dzielni bohaterowie kreskówek z tej kolorowej opowieści o zwycięstwie nad złymi duchami zorganizują ostrą walkę w celu zniszczenia obcych. Sam tutaj nie może sobie poradzić, atakuje dużo, więc za każdą walkę najlepiej wyjść trzy. Asystenci mogą wybrać według własnego uznania. Wystarczy pamiętać, że każda postać wyróżnia się pewnymi umiejętnościami, mocnymi i słabymi stronami.

Kompetentna strategia bijatyki obejmuje łączenie talentów w celu maksymalizacji konsolidacji sił. Jeśli nie przydzielisz czasu na plan strategiczny, wróg wykorzysta brak jednego modelu zachowania w drużynie i zacznie zranić słabe punkty. Dlatego niezwykle ważne jest przeanalizowanie możliwości eskadry, przetestowanie ich siły w bitwach i ulepszenie zespołu. Regularne zwycięstwa dają dostęp do nowych, potężniejszych bohaterów, tworząc najsilniejsze zespoły dzielnych dusz.

Charakterystyczne cechy gry Super Brawl Heroes:

  • możliwość odblokowania wielu postaci;
  • ulepszaj umiejętności i zespół sprzętu;
  • kilka rodzajów broni;
  • zdolności i talenty są indywidualne;
  • prosta i fascynująca fabuła.

Siły członków zespołu nie są nieograniczone, możliwości nie są idealne. Można potrzebować przerwy, druga - dodatkowego szkolenia. Nadal trzeba pamiętać o sprzęcie. Poziom przygotowania drużyny zależy wyłącznie od gracza. Znajdź swoją idealną strategię i ulepsz ją dzięki wynikom poprzednich bitew.

Fajna motley grafika z różnymi lokalizacjami i pozytywna ścieżka dźwiękowa stworzona do akcji, odstrasza lenistwo, smutek i inne rodzaje apatii od gracza. Ta gra gwarantuje zapomnienie o nudności dnia codziennego, ducha walki, gotowości do wirtualnych i prawdziwych triumfów. Pozwól wewnętrznemu strategowi manifestować jak najwięcej!


Reklama

Pobierz Super Brawl Heroes 1.4.5.186 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Fixed crash bug.
informacje ogólne
wersja 1.4.5.186 (46)
Data umieszczenia 2019-08-11 20:41
rozmiar 21.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/27 07:50
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |