Duet Monster
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Monster Duo to urocza gra logiczna, w której musisz przeszukiwać i łączyć płytki z identycznymi wzorami, walczyć o wyzwolenie dobrych potworów i magiczny las, idealny dla całej rodziny!

Uwaga graczy zaprezentowała odmianę słynnego Majdonga. Na szachownicy znajdują się płytki z różnymi wzorami, a także małe magiczne stworzenia, które szaleńczo pragną połączyć się z bliźniakami. Głównym zadaniem jest połączenie identycznych wzorów z trzema liniami prostymi (można użyć mniej linii). Taka kombinacja prowadzi do wyczerpania komórek, co prowadzi do pomyślnego zakończenia poziomu. Potwory będą zlokalizowane w najbardziej niewygodnych punktach, co komplikuje proces rozwiązywania problemów.

Rozgrywka rozwija się od łatwej do trudnej. Początkowo układanki wydają się elementarne, później trzeba dokładnie przemyśleć działania, momenty elementarne stają się mniej. Twórca CO (gry) dodał do swojego projektu notatki z emocji arkadowych i możliwość zastosowania najsilniejszych bonusów. Nawet najtrudniejsze zagadki są natychmiast rozwiązywane za pomocą wartości bonusowych. Podczas wyszukiwania sparowanych elementów zwróć uwagę na czas. Liczba zdobytych punktów zależy bezpośrednio od prędkości.

Charakterystyczne cechy gry Monster Duo:

  • animacja światła, piękne efekty wizualne;
  • oryginalne przeszkody, splątane sytuacje;
  • ponad 30 mini potworów chętnych do zbawienia;
  • przygody dla graczy w każdym wieku;
  • fajne puzzle, cenne bonusy.

Fabuła zaskakuje prostą i uroczą treścią. Postacie nazywano potworami, ale sprawiły, że padły ofiarą okoliczności. Magiczny las ma 30 gatunków tych stworzeń. Nie tylko czekają na zbawienie, całe terytorium leśne jest w niebezpieczeństwie, wymaga natychmiastowej interwencji. Bądź przygotowany na różne przeszkody w wyzwoleniu fantastycznego leśnego świata.

Doskonała grafika w bogatych kolorach sprawia, że ​​chcesz dać grze więcej czasu, aby naładować swoje pozytywne emocje, uzyskać zasłużone nagrody. Prosta obsługa i klasyczny format sprawiają, że projekt jest interesujący dla każdego wieku. Jeśli chcesz połączyć zabawne pary potworów - zacznij już teraz!


Reklama

Pobierz Duet Monster 1.2.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Various game performance improvements, optimizations and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.2.6 (1260)
Data umieszczenia 2019-10-11 08:18
rozmiar 22.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/29 09:58
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |