MAD Battle Royale
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

MAD Battle Royale to pikselowa gra akcji, w której musisz stawić czoło niezliczonym przeciwnikom i przeszkodom. Atak, obrona, biegnij szybko, aby wygrać. Ale ogólnie rzecz biorąc, jest to kolejna odmiana tematu bitwy królewskiej, która powstała w sześciennym świecie, na obraz Minecrafta!


W słynnej zabawce Mad GunZ, Battle Royale stał się tak popularny, że deweloper Full HP Ltd postanowił podzielić go na oddzielny projekt. Cały obraz jest widoczny od pierwszej osoby, możesz biegać w dowolnym miejscu, wymiary mapy są imponujące. Na każdym kroku czekaj na dzikich przeciwników lub dziwne przeszkody, które można pokonać tylko dzięki gigantycznym wysiłkom. I musisz mieć czas na budowanie budynków, bez odwracania uwagi od bitew. Nie ma chwili na relaks, tempo zmian zdarzeń jest niezwykle wysokie, wymagana jest stała koncentracja i gotowość do rozpoczęcia nieplanowanych zadań w dowolnym momencie.


Rozgrywka nie obciąża gracza rzeczywistością. Możesz w pełni zanurzyć się w fikcyjnej przestrzeni z niezwykłymi formatami broni, oryginalnymi samolotami i innymi fantastycznymi szczegółami. Poruszanie się na latającym psie lub rekinie w tej przestrzeni jest rutyną. Pomyśl poza pudełkiem, użyj specjalnych narzędzi, aby uderzyć w negatywne i dostosowane środowisko dzięki swojej odwadze i sile. Sposoby ataku można poprawić, na przykład, aby zmienić charakterystykę dział. Dostępne są również opcje ekstrakcji zasobów lub niszczenia rzeczy innych ludzi, aby utrudnić ci opór.

Charakterystyczne cechy gry MAD Battle Royale:

  • dużo broni palnej i zimnej broni;
  • możliwość pompowania broni;
  • niesamowita lokalizacja skali;
  • aktualne wskazówki;
  • budowa podczas bitwy.

Piękny obraz pikseli przylega od pierwszych sekund. Wiele nasyconych kolorów, splątana mapa, spektakularne tory i nagłe zmiany sytuacji utrzymują gracza w przyjemnym stanie napięcia. Konstrukcja zmusza do koncentrowania się na kilku zadaniach jednocześnie. I to jest świetna gra dla tych, którzy psują nastrój. Jeśli chcesz wylać swój negatyw - tutaj możesz wydać emocje z korzyścią: bij, strzelaj. Im trudniej radzisz sobie z antagonistami, tym szybciej staniesz się zwycięzcą. Logika pomoże działać najbardziej efektywnie.


Reklama

Pobierz MAD Battle Royale 1.1.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Christmas in Mad Battle Royale!
- snowy and cosy atmosphere
- festive costumes
- special Christmas gift for each player!
- new interface
- improved shooting system
- fixed victory statistics
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (500073)
Data umieszczenia 2021-01-01 01:48
rozmiar 45.98 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/30 07:43
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |