Express Thru - Jedna łamigłówka
0 (0)

Express Thru - Jedna łamigłówka

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Express Thru - Jedna łamigłówka to zabawna łamigłówka, w której niezależny robot okrąża platformę i wykonuje zadania przy najmniejszym nakładzie paliwa.

W fabule ludzie nauczyli się wyposażyć wszystkie planety we wszechświecie w ich wygodne życie. Przetwarzanie zasobów z różnych planet stało się powszechne. Trudności powstały tylko w przypadku transportu i dostawy ważnych przedmiotów. Specjalny robot został stworzony do transportu zasobów, ale do pracy potrzebuje dużo paliwa. Aby nie marnować energii na próżno, należy narysować linię dla żelaznego asystenta, aby mógł przejść przed przejściem przez nową platformę.

Niektóre misje są obecne, ładunek jest pobierany z jednego punktu i dostarczany innym bez szwanku. Jeśli maszyna będzie w stanie wykonać wszystkie misje za pomocą jednorazowego ruchu wzdłuż narysowanej ścieżki, będzie mogła latać do innej lokalizacji. Jeśli są nierozwiązane chwile, robot powraca na początek poziomu, a gracz rysuje nową linię przerywaną. Każda planeta składa się z kwadratowych płytek. Aby zminimalizować zużycie paliwa, ścieżka nie powinna przechodzić przez jedną komórkę dwa razy, linia nie ma przecięć. Badania są kontynuowane, więc energia maszyny musi być wydawana ostrożnie.

Charakterystyczne cechy układanki:

  • ładna melodia poza ekranem;
  • możliwość zmiany poziomu;
  • brak ograniczeń czasowych;
  • zadania ze stopniową komplikacją;
  • wskazówki dotyczące najlepszego rozwiązania.

Gra posiada elementarną zasadę kontroli, wystarczy zmagać się z treścią zadań. Skromna grafika i łagodna ścieżka dźwiękowa eliminują zakłócenia. Początkowe lokalizacje są kwadratowe, dozwolone jest poruszanie się w dowolnym kierunku, punkty załadunku / dostawy są nieliczne. Ponadto proponuje się wykonać trochę więcej zadań na identycznej płaszczyźnie, a później na terytorium pojawiają się jeziora, które muszą być prowadzone bez zmiany podstawowych zasad ruchu. Geniusz robota wymaga pomysłowej kontroli, czy możesz utorować drogę dla wszystkich poziomów?


Reklama

Pobierz Express Thru - Jedna łamigłówka 1.0.7 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (472)
Data umieszczenia 2019-08-24 02:08
rozmiar 29.05 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/05/31 09:19
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |