Bulls i Darts: Masters Edition
0 (0)

Bulls i Darts: Masters Edition

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Bulls i Darts to fajna gra sportowa dla Androida, w której musisz rzucać lotkami do celu, zdobywać wysokie punkty i zdobywać trofea z odpowiednim sukcesem w turnieju.

Gra w rzutki przyciąga wielu z jasnością formułowania zadań i złożonością ich realizacji, a ponadto jest bardzo prosta i dostępna dla prawie wszystkich. Firma Touch Mechanics stworzyła taką koncepcję dla telefonów komórkowych. Dla tych, którzy chcą zostać zawodowymi graczami w rzutki, organizowane są turnieje w 9 miejscach w różnych częściach świata. Ćwicz, podróżuj, udowodnij swoją wyższość w tym trudnym sporcie i zdobądź specjalne trofea. Trwali gracze mogą wypełniać nagrody w specjalnym pokoju i stać się mistrzami w liczbie nagród.

Możesz zagrać z początkową liczbą punktów 301 lub pokazać swoje kwalifikacje w trudniejszej wersji 501. Zmierz się z przeciwnikami i uruchom ekscytującą rozgrywkę jeden na jednego. Ponad 60 tysięcy możliwych kombinacji dostosowywania spowoduje chęć utknięcia w grze na długi czas. Koncentracja tutaj jest fundamentalna, więc zapomnienie o codziennej krzątaninie będzie łatwe. Spokój i wytrzymałość będą kluczem do sukcesu, zdobądź doświadczenie i nagrody za pracę, a wyniki na pewno pojawią się w pokoju trofeów.

Charakterystyczne cechy gry Bulls i Darts:

  • podróże i turnieje;
  • trofea, osiągnięcia;
  • możliwość gry w formacie dwóch lokalnych rywali;
  • doskonała fizyka;
  • Zbliżenie aparatu dla większej przejrzystości zdjęć.

Projekt oferuje podstawowe zarządzanie i zasady zrozumiałe dla graczy w każdym wieku. Przed rozpoczęciem użytkownicy otrzymują krótkie instrukcje dotyczące wykonywania optymalnych rzutów. Deweloper wyraźnie połączył jasność reguł z trudnością uderzenia, fizyka wysokiej jakości wymaga maksymalnej koncentracji. Zbliżenie kamery przybliża cel, aby lepiej zaplanować tor lotu rzutek.

Ścieżka dźwiękowa jest wykonana w dyskretnym stylu, za kulisami słychać odgłosy natury, śpiew ptaków. Możliwe jest osiągnięcie niesamowitych wyników, ale czy masz wystarczająco dużo cierpliwości, aby doskonalić umiejętności i stopniowo zdobywać doświadczenie?


Reklama

Pobierz Bulls i Darts: Masters Edition 1.0.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
64-Bit support is now here.
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (42)
Data umieszczenia 2019-08-24 02:08
rozmiar 87.3 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/03 07:01
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |