Lifter Forklift Cargo Simulator 2
0 (0)

Lifter Forklift Cargo Simulator 2

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Lifter Forklift Cargo Simulator 2 to kontynuacja oryginalnej gry o wózku widłowym, która podąża za wskazówkami, rozwiązuje problemy z parkowaniem, przenosi samochody lub inne przedmioty.

Aby przywrócić porządek w różnych miejscach, policja potrzebuje pomocy wykwalifikowanego kierowcy wózka widłowego. Zakres bramek gracza będzie szeroki, ale znaczenie zadania jest zawsze identyczne. Musisz znaleźć obiekt o niewłaściwej lokalizacji, podjechać, podnieść go i przenieść do żądanego punktu. Czas na wykonanie takich misji jest ściśle regulowany, minutnik znajduje się na dole ekranu. Jasne strzałki wyraźnie pokazują, gdzie należy podjechać, wyświetl trasę, aby przesunąć przedmiot.

Dokładność działań jest niezwykle ważna, ponieważ częściowa realizacja zadania nie jest liczona. Istnieje wyraźny punkt, w którym należy obniżyć przedmiot, jeśli przeniesiesz go nieco dalej z trasy lub jeśli nie weźmiesz go trochę - zegar będzie nadal odliczał okrutnie.

Wszystko zaczyna się od transportu małych ładunków. Złożoność zadań stale rośnie, doświadczonemu pracownikowi powierza się bardziej delikatne misje. Czasami trzeba podjechać i zabrać samochód z drogi, co zablokowało drogę innym z powodu zagrożenia. Albo niepoważny kierowca zaparkowany w miejscu, w którym nie warto było tego robić. Wygodna winda samochodowa ułatwia rozwiązywanie takich problemów.

Charakterystyczne cechy symulatora:

  • limit czasowy dla każdego zadania;
  • jasne instrukcje od ładnej dziewczyny;
  • łatwość zarządzania;
  • końcówki strzałek w kierunku ruchu;
  • dobry głos.

Pomóż organom ścigania przywrócić porządek w pięknym środowisku miejskim. Deweloper zwrócił uwagę na trójwymiarową grafikę, czyniąc lokalizacje realistycznymi. Płynna, realistyczna obsługa to przyjemność korzystania z zaufanego pojazdu. Najważniejsze jest ostrożne działanie, aby zapobiec uszkodzeniom zaufanych przedmiotów. Jeśli chcesz zostać najlepszym kierowcą wózka widłowego, przełam wszystkie rekordy prędkości i jakości pracy - zacznij już teraz!


Reklama

Pobierz Lifter Forklift Cargo Simulator 2 1.0.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Forklift simulator version 1.0.0
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (1000)
Data umieszczenia 2019-06-03 19:05
rozmiar 47.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje App Elevate na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/04 09:03
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |