Survival Strike Force Open World Elite
0 (0)

Survival Strike Force Open World Elite

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Survival Strike Force Open World Elite to emocjonalna strzelanka akcji, w której wojownik tajnej jednostki musi wykonywać złożone, zagrażające życiu zadania.

Dla przedstawiciela tajnej jednostki wojskowej działa na wszystkich kontynentach planety. Wraz z nabyciem doświadczenia i poziomu reputacji ryzyko i trudności wzrasta. Penetracja do bazy wroga może być uważana tylko za część zadania, głównym celem w kierunku kierownictwa będzie wydobycie informacji, ujawnienie planów wroga. Gracz ma elegancki strój, duży arsenał broni (część jest odblokowywana po zdobyciu doświadczenia). Wybierz przyzwoitą ochronę zgodnie z zadaniem. Pomyśl dokładnie o działaniach, stwórz strategię dla każdego zamówienia.

Postać staje się jedyną nadzieją dla zakładników, którzy prawie przestali wierzyć w przyszłość. Potrafi rzucić wyzwanie najbardziej autorytatywnej mafii, krwiożerczym terrorystom. Warunki naturalne i pogodowe są dla niego obojętne. Walka o prawdę odbędzie się na gorącej pustyni iw dżungli, gdzie żyją zwierzęta, zdolne do zabicia osoby za pomocą jakiegokolwiek treningu fizycznego. Nie należy jednak oczekiwać łatwej podróży w celu pomyślnego zakończenia misji trofeów myśliwskich, do których dołączona jest znaczna nagroda finansowa.

Charakterystyczne cechy gry Survival Strike Force Open World Elite:

  • różne misje;
  • łatwość zarządzania;
  • bonusy i nagrody;
  • gromadzenie tajnych informacji;
  • manifestacja umiejętności taktycznych i talentów w strategii.

Grafika w pikselach i widok pierwszej osoby mogą pochwalić się dobrym przeglądem i zadziwiającą dynamiką wydarzeń. Przetrwanie jest możliwe tylko przy dużej aktywności, połączone z najwyższą ostrożnością. Niebanalna fabuła kusi, zdecydowanie odróżnia projekt od analogów, które wymagają wszędzie do kręcenia. Tutaj będziesz musiał przeanalizować sytuację, wziąć pod uwagę szczegóły, zagłębić się w zalecenia, a także słuchać własnej intuicji. Firma Jeffrey Nielsen oferuje uwagę rozgrywki, godną uwagi każdego fana strzelców i wojskowych.


Reklama

Pobierz Survival Strike Force Open World Elite 1.1 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.1 (2)
Data umieszczenia 2019-06-05 21:16
rozmiar 34.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/06 09:14
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |