Mała wojna
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Small War to fajna strategia dla Androida, której działania rozgrywają się na polu w kratkę, gdzie musisz połączyć swoje elementy i spróbować uchwycić kolejną część witryny, aby nie pozostawiać szans przeciwnikowi.

Deweloper Grumpy Games stworzył projekt oparty na fuzji, który pozwala tworzyć nowe jednostki przy łączeniu identycznych starych. Możliwa jest również rewizja taktyki walki krok po kroku. Na początku, przed graczem, w klatce pojawia się pole, na którym znajdują się jednostki własne i zagraniczne. Dostępnych jest łącznie 30 odmian. Granice lokalizacji są wyraźnie oznaczone, są w pełni widoczne dla gracza.

Każda gra trwa kilka minut, rywale poruszają się po kolei (jak bitwy szachowe), więc nie ma długich przerw między ruchami. Nieformalny format nie koliduje z organizacją jednostek ulepszeń, zestawem bonusów, bitwami taktycznymi, a nawet zdobyciem całych miast.

Istnieją cywilizacje ziemian, chodzących trupów, kosmicznych spadochroniarzy, genetycznie zmodyfikowanych wojowników z UFO. Nadal istnieją ogromne pająki i smoki z czasów starożytnych, a także roboty, które mogą zapewnić sojusznikom pomoc medyczną, dzięki czemu mają wysoki wskaźnik przetrwania.

Charakterystyczne cechy gry Small War:

  • 6 cywilizacji;
  • kilka trybów gry;
  • wspinać się po drabinie kariery;
  • wybór parametru trudności rozgrywki;
  • fascynujące łamigłówki.

Prostą, ale ładną grafikę uzupełnia przyjemna melodia, a krajobrazy zachwycają również różnorodnością. Kilka trybów pozwala wybrać grę według nastroju. Walka taktyczna jest jak szybka i zabawna gra w szachy. Tryb przechwytywania ropy zapewnia dostęp do szybów naftowych, a kontrola nad nimi daje swobodę korzystania z zasobów. Możesz budować swój kraj w zdobywaniu miast lub przetrwać, broniąc bazy wojskowej przed atakami antagonistów.

W każdym trybie jest wiele zagadek, pozostaje tylko wybrać najbardziej rezonansowy format z inspiracją i rozpocząć przygodę, która bardzo różni się od typowych formatów „trzy z rzędu”, farm i innych. Strategia z wieloma niesamowitymi momentami i ekscytującymi turami wydarzeń już na Ciebie czeka!


Reklama

Pobierz Mała wojna 3.0.12 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Some fixes
informacje ogólne
wersja 3.0.12 (50)
Data umieszczenia 2020-03-25 18:06
rozmiar 20.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/07 09:46
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |