Pokémon rush
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Pokémon Rumble Rush for Android to stylizowana gra przygodowa, w której musisz podróżować, zbierać postacie, walczyć z nieznajomymi i bossami.

Wydarzenia rozwijają się w świecie kreskówek z wieloma niewidzialnymi wyspami. Gracz otrzymuje jeden z Pokemonów na podróż i otwarcie nowych lokalizacji. Na wyspach jest więcej potężnych pokemonów, które można zabrać do twojej drużyny. Im więcej wspaniałych zwierząt zbierzesz, tym silniejszy będziesz mógł grać w bitwie z innymi postaciami. Po ukończeniu poziomów i zdobyciu doświadczenia, gracze mogą zostać zaktualizowani. Inne działania są również przewidziane dla rozwoju własnego zespołu.

Okresowo w drodze pojawią się wielcy bossowie, z którymi bitwy wymagają znacznego nakładu siły. Jednak zwycięstwo nad takim tyranem obiecuje nagrody i wzmocnienia, pozwalając osiągnąć nowe wyżyny, sprawdź osobiste cechy postaci. Przeanalizuj najlepsze strony i słabości swojego okręgu, aby udoskonalić wątpliwe chwile lub zrozumieć, w jakich sytuacjach lepiej jest zwolnić innego członka zespołu na arenę. Istnieje bardzo niewiele zasad, dzięki którym otwiera się swoboda działania, możliwość rozwoju działki według indywidualnego scenariusza.

Charakterystyczne cechy gry:

  • kolorowy design wizualny;
  • intuicyjna kontrola;
  • wiele wysp do zwiedzania;
  • aktualizuj znaki;
  • nagrody i premie;
  • Twój ulubiony pokemon!

Śliczny arkadowy zatrzask cieszy się różnorodnymi lokalizacjami, rozległymi terenami, możliwością podróżowania po dowolnej linii horyzontu. Elementy sterujące są tak proste, jak to możliwe, tapas na ekranie pozwalają na przejście w stronę przygody i, jeśli to konieczne, śmiałą walkę z przeciwnikami.

Japoński deweloper wydał pierwszą wersję projektu w 2017 roku, a teraz wersja ostateczna została oficjalnie przeszlifowana. Zbieraj śliczne małe zwierzęta, sprawdzaj ich zdolności, odkrywaj wyspy na dalekich morzach i nie bój się przeszkód. Nawet najsilniejszy przeciwnik może zostać pokonany dzięki odwadze, wytrwałości i właściwej taktyce swojej postaci. Animowany świat w oczekiwaniu na nową bohaterską drużynę!


Reklama

Pobierz Pokémon rush 1.6.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1.6.0 Main Update Details
• Changed the game so you can adventure across multiple seas.
• Added snag stages where Pokémon you haven't caught yet in that sea appear.
• Added a special mission and title for catching all the Pokémon in every sea.
• Added Battle Royale-specific effects to summon gears.
• Changed it so you can filter Pokémon by ATK ☆ number.
informacje ogólne
wersja 1.6.0 (1060009)
Data umieszczenia 2020-06-14 02:58
rozmiar 51.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/08 07:50
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |