Fisherman Go!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Fisherman Go Game ! Jest to symulator wędkowania dla Androida, w którym musisz wyciąć łup o różnych rozmiarach, stojąc w łodzi na środku stawu. Trwali rybacy gwarantowali imponujący chwyt!

Przy dobrej pogodzie możliwość łowienia w łodzi jest bardzo kusząca. Jeśli w rzeczywistości takie wakacje są trudne do zorganizowania - możesz uruchomić grę od dewelopera Machbird Studio na smartfonie i cieszyć się procesem na ekranie. Gracz będzie zarządzał silnym rybakiem, siedząc w wielkiej drewnianej łodzi. Małe, ale trwałe naczynie jest dość pojemne na trofea z głębin wody. Rzuć przynętę i pokrój, aby podnieść maksymalną liczbę ryb na haku. Siły nie są marnowane, każde zwierzę wodne przynosi bohaterowi zysk.

Kiedy możesz złapać rzadkie gatunki - ilość nagród finansowych rośnie wykładniczo. Czasami można nawet stworzyć kombinację, jednocześnie zbierając kilka wcześniej nie złowionych ryb. Wędka jest rzucana na pewną głębokość, a po kliknięciu na ekran tnie i podnosi się, trafnie zbierając wszystkie żywe stworzenia w pobliżu. Zaleca się pompowanie wędki za pieniądze otrzymane w nagrodę, ponieważ wynik połowów zależy od jakości narzędzia.

Charakterystyczne cechy gry Fisherman Go:

  • premie za każdą złowioną rybę;
  • modernizacja wędek;
  • ogromna liczba ryb o różnej wartości;
  • odkrycie nowych zbiorników;
  • rekordy i trofea.

Bohater ma osobistą kolekcję, którą należy uzupełnić nowymi okazami ryb. Lokalizacje zmieniają się okresowo, doświadczony rybak pływa w nowych stawach, gdzie jest szansa na złapanie czegoś większego. Nie przejmuj się, jeśli trofeum będzie większe niż łódź, profesjonaliści mogą wykonywać sztuczki z zatrzymaniem takich osób;)

Pozytywna melodia, jasny obraz i stosunkowo spokojna fabuła pozwalają zrelaksować się i odprężyć, zdobywając cenne punkty. Teraz wędkowanie przy dobrej pogodzie jest dostępne w smartfonie przez całą dobę. Woda zapowiada się krystalicznie czysta, a gwarantowane łupy będą w stanie pokazać się wszystkim!


Reklama

Pobierz Fisherman Go! 1.2.0.1006 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Optimize game experience
informacje ogólne
wersja 1.2.0.1006 (10200)
Data umieszczenia 2020-10-25 15:39
rozmiar 26.09 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

MANAGE_OVERLAY_PERMISSION

MANAGE_OVERLAY_PERMISSION

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

ACCESS

ACCESS

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/08 09:54
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |