Marsz kart
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra March of the Cards to fantastyczna gra zręcznościowa, w której karty o różnych paskach walczą ze sobą, dopóki ostatni nie zginie. Zwycięzca będzie założycielem najlepszej strategii. I od razu warto zauważyć, że nie jest to klasyczna strategia kart, do której wielu już się przyzwyczaiło.

Historia rozwija się w Krainie Czarów, ale fabuła obiecuje poważną walkę, w której pozostanie tylko jeden zespół zwycięzców. Na początku król kieruje armią złożoną z kilku kart, cztery takie jednostki są skromnie umieszczone na polu bitwy, z których każda odpowiada konkretnemu kolorowi karty. Mini-armie unikają się nawzajem, ponieważ siły są mniej więcej równe, dołączenie do bitwy gwarantuje znaczne straty dla wszystkich.

Najpierw królowie próbują rekrutować więcej wojowników z kart do swojej armii. Aby to zrobić, musisz wybrać specjalne znaczniki, które stale pojawiają się w różnych punktach lokalizacji. Znaczniki natychmiast zapewniają wzrost liczby wojowników, ale powinieneś uważać, aby nie natknąć się na rywali biegnących do tej samej prostokątnej figury.

Kolizja prowadzi do strat po obu stronach, a identyczna liczba kart zostaje utracona. Kto ma więcej żołnierzy, może liczyć na mniejszy procent strat. Jeśli zbudowałeś duży zespół, nie krępuj się, aby pokonać słabą drużynę, aby szybko opuścił grę. Tylko ominąć niebieskie doły, ponieważ gdy dowódca się w to wchodzi, wszyscy podwładni rzucają się do niego bezwarunkowo. Wtedy prawdopodobieństwo dalszego uczestnictwa w walce zostaje zredukowane do zera.

Charakterystyczne cechy gry March of the Cards:

  • dynamiczne bitwy;
  • tryb wielu użytkowników (maksymalnie 4 osoby na raz);
  • zabawna muzyka;
  • żołnierze podążają za piętami swego króla;
  • niebezpieczne doły na miejscu.

Wojownicy idą obok dowódcy, aby dowodzić armią, wystarczy wybrać ścieżkę dla siebie. Gra ze skromną grafiką i zapalającą melodią wymaga dobrego planu strategicznego, zdolności do radykalnej zmiany taktyki. Format multiplayer pozwala przyciągnąć do 3 przyjaciół, prawdziwa konfrontacja podnosi emocjonalny pasek, pozwala graczom strategicznym dobrze się bawić. Armia kart czeka na Ciebie!


Reklama

Pobierz Marsz kart 1.0.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
fix bug
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (15)
Data umieszczenia 2019-06-08 12:51
rozmiar 32.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/09 07:48
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |