Rozwiń mnie 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Unroll Me 2 jest kontynuacją legendarnej układanki o przesuwaniu piłki wzdłuż wąskich ścieżek, która najpierw powinna zostać złożona w jeden obraz.

Głównym zadaniem, analogicznie do pierwszej części, jest przetaczanie piłki od punktu początkowego do końcowego. Szkoda, że ​​element musi przetoczyć się przez labirynt, ale w pozycji wyjściowej znajduje się w stanie rozłożonym. Gracz przesuwa kwadraty na zasadzie gry tag, tak aby z kawałków pożądanej ścieżki złożyć holistyczny tor. Na wyższych poziomach czasami konieczne jest składanie labiryntów dla kilku piłek w tym samym czasie, ponieważ muszą one poruszać się po tej samej platformie bez przecięć.

Twórca Turbo Chilli ładnie przeszkadza w aktualizacji gry. Zachowując cele i zasady już znanej mechaniki, skala aktualizacji jest imponująca. Nowe tryby gry obejmują zamrożenie, teleportację, widelec i inne uderzające algorytmy. Dodano również motywy tematyczne, oprócz klasycznych drewnianych elementów, można wypróbować styl piramid w Egipcie lub format samochodu.

Oszałamiająca liczba poziomów z unikalnymi zadaniami sprawia, że ​​zanurzasz się w grze na długi czas i sprawiają, że trening mózgu jest systematyczny. Jeśli stanie się to bardzo trudne - interaktywne wskazówki pomogą znaleźć wyjście z impasu.

Charakterystyczne cechy gry Unroll Me 2:

  • spektakularna grafika trójwymiarowa;
  • wiele nowych opcji, w tym teleportacja;
  • wskazówki w szczególnie mylących obrazach;
  • kilka tematów z unikalnymi zadaniami;
  • ponad 800 fajnych poziomów.

Wyświetlanie obrazu zmieniło się diametralnie: paleta użytych kolorów znacznie się powiększyła, a każda przestrzeń zyskała pewną ilość, grafika 3D działa w rzeczywistości cuda. Cele i zasady są intuicyjne, te czynniki pozostają niezmienione. To prawda, że ​​rozwiązywanie zagadek teraz częściej wymaga kreatywnego podejścia, tylko w połączeniu z nim logika pomoże graczowi przesunąć piłkę na końcową płytkę i przejść do następnego etapu z innym labiryntem. Gotowy do regularnych ćwiczeń umysłowych?


Reklama

Pobierz Rozwiń mnie 2 1.0.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Fixed 3 star issues with some levels. Updated first 100 levels. Added 64 bit support.
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (34)
Data umieszczenia 2019-09-18 22:27
rozmiar 27.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/09 09:53
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |