Clash of Kings 2: Rise of Dragons
0 (0)

Clash of Kings 2: Rise of Dragons

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Clash of Kings 2: Rise of Dragons to jasna gra w stylu fantasy, w której musisz zbierać smoki, rozwijać je i gromadzić w spójną armię, by podbijać nowe ziemie. Żadna seria nie przypomina?

Kontynuowana jest popularna strategia Clash of Kings, teraz era Dragon Blossom dotarła do bajkowego świata. Ludzie żyją tutaj w harmonii z dużymi jaszczurkami, nawet udało im się je oswoić. Tak, odbywa się tutaj wiele bitew, ale nie pomiędzy wyścigami. Smoczy wojownicy zbierają się w sojusze i walczą tymi samymi sojuszami. Rozgrywka w trybie wieloosobowym pozwala zebrać podobnie myślących ludzi żyjących w różnych częściach planety, razem iść na epicką walkę z innym prawdziwym zespołem. Spójni gracze z najlepszą strategią będą w stanie wygrać światło, zdobyć światową sławę.

Setki niezwykłych ras smoków czekają na swojego godnego mistrza. Zbierz różne dinozaury, które wzmocnią sojusz. Dzięki dobremu i regularnemu treningowi umiejętności tych magicznych stworzeń mogą być decydujące w walce o władzę nad światem. Możesz także wyświetlać nieznane wcześniej rasy, hodować młode smoki, karmić je i hodować. Sukces w dziedzinie wychowywania dzieci przyniesie wiele nagród, a także możliwość hodowli jeszcze większej liczby gatunków.

Charakterystyczne cechy gry Clash of Kings 2: Rise of Dragons:

  • zbieranie unikalnych bajecznych stworzeń;
  • szkolenie i wyposażenie oddziałów;
  • stworzenie armii;
  • imponujące bitwy;
  • hodowla i wychowywanie dzieci smoka.

Oprócz nowych ras, deweloper Elex zapewnił dostęp do legendarnych osób, których historie są znane w całym mistycznym świecie. Ta planeta jest piękna i bezbłędna, ale pusty tron ​​staje się przyczyną globalnej wojny, gracz jest zmuszony do udziału w niej. Ścieżka dźwiękowa wyznacza mądre i spokojne rządy nad ziemiami, ale wciąż trzeba to osiągnąć. Dźwięki towarzyszące przypominają zaciekłą walkę. Tylko właściciel tronu będzie w stanie zmienić sytuację i przywrócić harmonię współistnienia dla wszystkich. Gotowy do podjęcia takiej misji?


Reklama

Pobierz Clash of Kings 2: Rise of Dragons 0.0.110.1958 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1. Fixed several bugs
informacje ogólne
wersja 0.0.110.1958 (1958)
Data umieszczenia 2019-12-24 01:52
rozmiar 71.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/11 07:23
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |