Golmaal Jr.
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Golmaal Jr. Jest to typowy biegacz, w którym będziesz musiał ścigać przebiegłego fotografa na rowerze, pokonywać przeszkody, wykonywać zapierające dech w piersiach akrobacje. Tak przy okazji, nie sądzisz, że ten gatunek został trochę zapomniany?

Młody rowerzysta jechał bez dotykania nikogo, gdy podjechała do niego postać trójkołowa, wyjęła tabletkę, zrobiła kilka zdjęć i natychmiast odjechała w dal. Spokojna rozrywka natychmiast przerodziła się w pościg. Gracz kontroluje faceta, który próbuje złapać posiadacza fotografii na swoim rowerze. Konieczne jest prowadzenie sportowca na ulicach miast, korytarzach szkolnych i innych miejscach.

Nie ma potrzeby czekać na bezpłatną drogę: na drodze ulicy będziesz musiał stawić czoła intensywnemu ruchowi. Jeśli nie ma możliwości jazdy po korkach, będziesz musiał pędzić po dachach. Błogosławieństwo można często znaleźć w asfaltowej wysokości tuż przy pożądanym punkcie.

Od pierwszych sekund, które musisz nauczyć się manewrować, na ekranie pojawią się specjalne wskazówki dotyczące strzałek, które pomogą Ci szybko przyzwyczaić się do elementów sterujących. Oprócz wirtuozerskich skoków na dachach pojazdów, musisz przejść pod pewnymi barierami, a także często unikać i omijać różnego rodzaju elementy po drodze. Podstępny wróg nie pójdzie daleko, chce się z tobą bawić, wygłupiać się przed ścigającym. I może rzucać wszelkiego rodzaju przedmioty pod swoje koła. Może to być nieszkodliwa piłka lub kosz na śmieci, z którym zderzenie prowadzi do upadku.

Charakterystyczne cechy gry Golmaal Jr.:

  • odblokowywanie różnych postaci;
  • unik, skok, poślizg, inne manewry;
  • monety, nagrody;
  • regularne połączenia i misje z dodatkowymi bonusami;
  • styl kreskówki.

Cukierki, monety, prezenty leżące na drodze w ogromnych ilościach. Ich kolekcja pozwala zdobywać punkty, odblokowywać nowych bohaterów, a nawet zdobywać dodatkowe zdrowie, aby pojedyncze spotkanie z przeszkodą nie stało się śmiertelne. Pamiętaj jednak, aby zważyć ryzyko: czasami bardziej opłaca się stracić monetę, aby uniknąć uderzenia samochodu lub innych problemów.

Gra cieszy się jasnymi kolorami na lokalizacjach, łatwością zarządzania, dynamicznymi wydarzeniami. Miłośnicy wyścigów i niekończących się salonów gier, z pewnością będą zadowoleni!


Reklama

Pobierz Golmaal Jr. 1.3.197 dla LG V34

Nowości w tej wersji
While Gopal and Madhav are on their quest to grab Pappi Bhaai, we chased out notorious bugs and optimised the game for enhanced fun. Now enjoy all the Golmaal at Golden Hills High School even more. Play Now!
informacje ogólne
wersja 1.3.197 (13197)
Data umieszczenia 2021-02-18 16:36
rozmiar 49.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/11 09:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |