Rozmowa Tom Hero Dash
0 (0)

Rozmowa Tom Hero Dash

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Mówienie Tom Hero Dash jest najbardziej typowym biegaczem dla Androida, ale samo w sobie nie uderzyło w naszą stronę i samo w sobie, nie zostało stworzone, programiści mieli plan i dobrą bazę, o której będziemy rozmawiać .

Przygotowali grę w studio Outfit7 Limited, które jest dobrze znane wszystkim fanom gadającego Toma, gry, która stworzyła plusk w swoim czasie, a następnie systematycznie przerastała nowymi postaciami i formatami. Nawiasem mówiąc, nie jest to pierwsza gra w tym formacie z milionami ulubionych postaci, pierwszą z nich było polowanie na słodycze i przyniosło ponad 10 milionów pobrań, co jest bardzo godną opcją. Pojawienie się drugiej gry tego formatu było dość oczekiwane, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak została zmodernizowana.


Na początek warto zwrócić uwagę na nową grafikę, która tym razem odeszła od formatu platformówki i doszła do typowego „tylnego” widoku, który został również sprawdzony w polowaniu na złoto, które łączyło bardziej zrozumiałe i znane z gatunku. Oczywiście sam Tom i wszyscy jego przyjaciele, których widziałeś we wszystkich poprzednich grach, będą na ciebie czekać w grze. Postanowiono jednak, że nie skończy się, i stworzyli grę w stylu super-bohaterów, którzy są teraz u szczytu swojej popularności i na pewno dodadzą się do widowni. Nawiasem mówiąc, publiczność nadal jest przede wszystkim publicznością dziecięcą, warto jednak zauważyć, że dla dorosłych może być interesujące spędzanie czasu z nowością. Różnorodne przeszkody, raczej wysoka dynamika i inne niuanse, które powinny być w gatunku, a znajdziesz je. Kolejnym pytaniem jest to, że gra nie będzie w stanie Cię zaskoczyć, zwłaszcza jeśli jesteś prawdziwym fanem gatunku i próbujesz znaleźć jakieś objawienie ...


Cechy gry:

  • Jasna i bardzo ładna grafika, typowa dla gatunku
  • Znany z poprzednich serii bohaterów gier
  • Wysoka dynamika, ale jednocześnie rozgrywka zapewnia dziecku prostotę.
  • Format „superbohatera”, który zawsze ma znaczenie
  • Łatwe zarządzanie

Wady gry:

  • Reklama i wiele zakupów wewnętrznych, jak w innych grach z serii
  • Słowo „zazwyczaj” brzmiało zbyt wiele razy, nie ma nic oryginalnego

Konkluzja: z gry Talking Tom Hero Dash otrzymasz dokładnie to, czego możesz oczekiwać od gatunku i wydawcy jako całości. Dobra kontynuacja serii, jedynym pytaniem jest, jak długo grupa docelowa jest gotowa do odbioru gier z niewielkimi korektami i bez wyraźnego wzrostu.


Reklama

Pobierz Rozmowa Tom Hero Dash 2.3.2.1351 dla LG V34

Nowości w tej wersji
EXCITING EVENTS
Watch out for exciting events where you can win extra rewards!
informacje ogólne
wersja 2.3.2.1351 (380)
Data umieszczenia 2021-02-06 21:34
rozmiar 90.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/12 07:04
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |