RiderZ
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

RiderZ to fajna gra wyścigowa, w której kierowca motocykla jeździ w terenie, zbiera bonusy, umiejętnie unika kolizji ze szkodliwymi obiektami i kontroluje je;)

Na początku gracz dostaje odważnego bohatera na prostym motocyklu. Ambicje bohaterów szaleją, pozostaje tylko realizacja jego planów. Będziesz musiał doskonalić różne umiejętności w trakcie jazdy, nauczyć się skakać, unikać, przyspieszać i wiele innych ciekawych rzeczy. Dla fanów akcji dostępna jest opcja adrenaliny, która pozwala całkowicie zapomnieć o ryzyku i ruszyć naprzód, uzyskując maksymalną przyjemność. Ale ostrożność będzie przydatna nawet przy zwiększonej adrenalinie, jeśli chcesz wytrzymać dłużej w siodle żelaznego konia.

Będziesz musiał jeździć na pustyniach z dużymi kamieniami i kaktusami, innymi terytoriami z wieloma przeszkodami i niezbyt wygodnymi warunkami pogodowymi. Zegar na górze ekranu stale przypomina ci o ograniczonym czasie każdej pojedynczej podróży. Spróbuj złapać maksymalną liczbę gwiazd i innych przedmiotów bonusowych. Stają się widoczne z dużej odległości, stają się rodzajem przewodnika.

Zdobyte fundusze pozwalają ulepszyć pojazd, zmontować motocykl w częściach, co jest idealne dla stylu gry. Bądź przygotowany na ostre zakręty: pożądana nagroda może być w niewygodnym punkcie. Jeśli przez dłuższy czas nic nie zbierasz, gra może się zakończyć wcześniej.

Charakterystyczne cechy gry RiderZ:

  • realistyczna fizyka;
  • widok pierwszej lub trzeciej osoby;
  • charakterystyka ulepszenia i projekt motocykla;
  • tabela ocen;
  • fajne umiejętności do wyścigów emocjonalnych.

Ścieżka dźwiękowa jest w pełni zgodna z nastrojem gry, nie rozprasza tego procesu. Efekty fizyczne mile zaskakują, twórca breegree zwracał uwagę na realistyczne ruchy. Możesz obserwować, co dzieje się z boku lub zobaczyć obraz oczami kierowcy, możesz dostosować rozgrywkę do swoich nawyków. Dystrybucja oceny sprawia, że ​​stale dążymy do nowych osiągnięć. Niekończący się wyścig będzie doskonałym zabójcą czasu dla fanów tego gatunku i wszystkich tych, którzy chcą podróżować off-road w dumnej samotności!


Reklama

Pobierz RiderZ 0.9.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
0.9.4 update
informacje ogólne
wersja 0.9.4 (31)
Data umieszczenia 2019-09-01 11:16
rozmiar 72.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/12 09:09
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |