Paranormal Files: The Tall Man
0 (0)

Paranormal Files: The Tall Man

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Paranormal Files: The Tall Man to łamigłówka na temat poszukiwania obiektów, i znika z godną pozazdroszczenia częstotliwością ludzi. Czy Rick może odkryć tajemnicę Wielkiego Brata i wydostać się z lasu? W każdym razie jest to historia detektywistyczna, którą wszyscy tak bardzo kochamy;)

Nowość pozwoli ci trenować logiczne myślenie. Po prostu nie zapominaj o szybkości reakcji, od tego zależy życie.

Rick ma nienaganną reputację profesjonalnego detektywa, specjalizującego się w zjawiskach paranormalnych. Poproszono go, by pomógł dziewczynie Nicky, a bohater ponownie pogrążył się w pracy. Historia jest dziwna: rok temu grupa przyjaciół zebrała się w jednym miejscu do odpoczynku, a po kilku godzinach dziewczyna dziewczyny zniknęła. W pobliżu był opuszczony las i jest wiele powodów, by sądzić, że ofiara była tam. W rocznicę spiskowania kumpli, chociaż nieznana siła z uporem ostrzegała, że ​​sytuacja się powtórzy i lepiej nie iść do tych części.

Ignorowanie ostrzeżenia doprowadziło do katastrofalnych konsekwencji: cała grupa przyjaciół nagle zniknęła. Rick nie może zrezygnować z sytuacji, ostrożnie wchodzi w las zaginionych dusz. Tam uczy się wielu nowych informacji, łańcuch wydarzeń zaczyna nabierać kształtu, ale coś nierzeczywistego staje się przeszkodą. Duch, siniak lub inna istota o dziwnym pochodzeniu prowadzi postać w nieznanym kierunku. Istnieje ryzyko, że to pułapka.

Charakterystyczne cechy zadania:

  • splątana fabuła;
  • wiele zadań do znalezienia przedmiotów;
  • znaki paranormalne;
  • częste dialogi, informacje do analizy;
  • spektakularne lokalizacje.

Dzięki przyzwoitej grafice, dekoracja lasu jest imponująca nawet dla najbardziej obojętnych. Na każdym kroku bohatera czeka na zagadkę z poszukiwaniem przedmiotów. W tych przestrzeniach, gubienie się w poszukiwaniu innej drobnej rzeczy, ale pominięcie części będzie zbyt drogie. Akompaniament dźwiękowy stale trzyma gracza na palcach, aby w przypadku siły wyższej nie przegapili okazji do ucieczki. Dialogi z Niki regularnie nadają nowy sposób myślenia, czasem jej podarte wspomnienia powodują zamieszanie, ale później obraz staje się wyraźniejszy.

Czy potrafisz znaleźć zaginione i przerwać błędne koło zniknięć? Bądź ostrożny, ponieważ wciąż nie można wydostać się z dziwnego lasu, chociaż przeżycie jest mało prawdopodobne.


Reklama

Pobierz Paranormal Files: The Tall Man 1.0.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (29)
Data umieszczenia 2021-01-01 02:29
rozmiar 16.29 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/15 07:01
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |