Extreme Excavator Simulator
0 (0)

Extreme Excavator Simulator

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Extreme Excavator Simulator to ciekawy symulator, w którym musisz przejąć kontrolę nad koparką i wykonywać z nią różne zadania.

Gracz staje się nową koparką od doświadczonego brygadzisty. Na początku krótka instrukcja dotycząca realizacji podstawowych działań w zarządzaniu ciężkimi maszynami. Jeśli stażysta łatwo zdaje sobie sprawę z żądań powtórzenia pewnych instrukcji, może wykonywać prawdziwe zadania. Pewność siebie będzie zbędna, banalne napełnianie ciężarówek piaskiem jest trudniejsze niż testy testowe. Koncentruj się i staraj się zmusić kolegów, którzy pracują wiele razy szybciej i wydajniej.


Uważny brygadzista nie waha się podawać uwag, za każdym razem określając, że takich manipulacji nie można nawet nazwać pracą. Zajmuje trochę czasu, a doświadczenie oddziału pozwala na bardziej swobodne manewrowanie, łatwo kontrolować łyżkę i doskonale radzić sobie z zadaniami. Teraz możesz liczyć na przyzwoity dochód. Wynikające z tego finanse można wydać na mocniejszy sprzęt. Doświadczenie pozwala również otwierać inne poziomy dzięki bardziej złożonym misjom.


Charakterystyczne cechy gry Extreme Excavator Simulator:

  • zarabiać pieniądze za pomocą koparki;
  • poziomy odblokowania i inne maszyny za pieniądze;
  • dostępna instrukcja obsługi;
  • maksymalna widoczność wewnątrz i na zewnątrz koparki;
  • realistyczna fizyka podczas manewrów.

Twórca gry Wild West Games zwrócił szczególną uwagę na fizykę procesów, aby urzeczywistnić to, co dzieje się w smartfonie. Wszystkie ruchy ruchomych części technologii są bardzo prawdopodobne. Trójwymiarowa grafika pozwala dobrze wizualizować obraz.


Możesz zobaczyć, co dzieje się z punktu widzenia kierowcy, a także z góry, z możliwością obserwacji znacznej części lokalizacji. Widok 360 stopni daje możliwość sprawdzenia wszystkiego do linii horyzontu i znalezienia najbardziej dogodnych punktów do wykonania zadań. Terytoria są robione bez zbędnej farby, ponieważ ostre sterowniki koparki nie działają w bajecznych lasach. Jeśli jesteś gotowy na ciężką pracę w prowadzeniu dużych maszyn - zacznij już teraz!


Reklama

Pobierz Extreme Excavator Simulator 1,2 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1,2 (3)
Data umieszczenia 2019-06-14 21:08
rozmiar 76.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/15 09:04
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |