Blocksbuster!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Blocksbuster! Jest to zabawny projekt, w którym musisz przesunąć okrągłą czarną plamę na białym podłożu, tak aby cegły na niej wpadły do ​​utworzonego dołu. Nawiasem mówiąc, projekt okazał się bardzo popularny, więc nie mogliśmy go przegapić!

Na ekranie pojawia się biała okrągła platforma, wokół której znajduje się przepaść i czarne skały. Wewnątrz obiektu znajduje się również ciemny dół, który można przesuwać po lekkim płaszczyźnie za pomocą kliknięć. Obecne są także pomarańczowe cegły, rozrzucone lub złożone w piękne wzory. Gracz będzie kontrolował ciemną wnękę i spróbuje ją przesunąć bezpośrednio pod cegły, tak aby w jak najkrótszym czasie cały nadmiar wpadł tam, a terytorium pozostało krystalicznie czyste.

Absorpcja wszystkich elementów w samolocie ma znaczenie tylko dla poziomów początkowych. Pojawią się kolejne niebezpieczne obiekty do pogłębienia, konieczne jest selektywne przechwycenie, aby uniknąć przedwczesnego zakończenia gry. Jeśli coś jest wybuchowe, musisz zebrać cegły i zostawić na platformie samotny złośliwy element. Gdy bomba znajduje się na ścianie złożonej z bloków, konieczne jest na chwilę dokręcenie otworu pod ścianą i gwałtowne przesunięcie jej na bok. Wtedy pole grawitacyjne nie będzie miało czasu na zaciśnięcie bloków, struktura będzie się trzęsła, kruszy i niepotrzebny przedmiot spadnie na białą powierzchnię. Konieczne będzie tylko obejście go, po zebraniu wszystkich innych elementów.

Charakterystyczne cechy gry Blocksbuster:

  • prosta obsługa;
  • dobra fizyka;
  • minimalistyczny projekt graficzny;
  • znaczenie szybkości przechodzących poziomów;
  • bomby i inne niebezpieczne elementy w niewygodnych punktach.

Twórcy VOODOO byli pod takim wrażeniem informacji o czarnej dziurze, że postanowili stworzyć projekt gry z uproszczoną fabułą na ten sam temat. I choć z punktu widzenia fizyki, rozważany jest tutaj scenariusz przeciwny, ale schematycznie zachowana jest zasada absorpcji całej rzeczy. Jedyną różnicą jest to, że ukończeniu każdego poziomu towarzyszy mini-fajerwerk, tak jakby została ukończona super skomplikowana misja ratowania cegieł.

Łatwa rozgrywka rozprasza uwagę i pozwala zabić czas bez niepotrzebnego stresu i problemów. Minimalizm w grafice i fabule zapewnia cichą i komfortową rozrywkę.


Reklama

Pobierz Blocksbuster! 2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- New levels
- Small fixes and performance improvements
informacje ogólne
wersja 2 (4)
Data umieszczenia 2019-08-08 08:48
rozmiar 78.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/16 09:30
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |