Bójki w wieży
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Na początku gry Tower Brawls system szuka przeciwnika, a następnie rozpoczyna się bitwa. Na krawędziach prostokątnej platformy znajdują się wojownicy. Cele są identyczne: budować i wzmacniać własne wieże, niszcząc jednocześnie struktury przeciwnej strony. W idealnej sytuacji trzeba zdobyć całe pole bitwy, ale proces ochrony własnej własności może wymagać dużo energii. Wieże są podzielone na kilka typów, w zależności od poziomu wzmocnienia. Usługi pozwalają szybko ocenić sytuację, monitorować utratę równowagi między stronami, aby zapobiec punktom zwrotnym lub pogorszyć je.

Strategia ma format karty, tutaj możesz zbierać bohaterów i rekrutować właścicieli unikalnych umiejętności do swojej armii. Rycerze, Kamikazy, Gobliny, Łotrzykowie i inni przedstawiciele świata gier czekają na wejście na arenę i próbują pokonać wroga lub przynajmniej wprowadzić go w stan zaskoczenia, aby zdobyć cenny czas. W pełni rozwinięta armia produkuje pojazdy bojowe z funkcją katapulty i zaklęć magicznych. Jeśli zniszczenie wieży ręcznie zostanie opóźnione, sensowne jest użycie maszyny, która zadaje bardziej dotkliwe ciosy.

Charakterystyczne cechy bijatyki Tower:

  • pojedynki online;
  • karty z unikalnymi znakami do kolekcji;
  • szkolenie i doskonalenie wojowników;
  • różne taktyki;
  • skrzynie ze skarbami.

Gra cieszy się jasnymi kolorami i szerokim wyborem postaci. Rozwój bitwy PVP jest niezwykle trudny do przewidzenia, gra z prawdziwym przeciwnikiem kryje w sobie znacznie więcej niespodzianek niż przygotowany scenariusz z dowolnym poziomem rozgałęzienia. Ale jeśli zbierzesz w swojej kolekcji wielu wojowników, możesz poznać ich zwyczaje i obliczyć przebieg wydarzeń z wyprzedzeniem, gdy ze strony wroga pojawi się słynna postać. Aktywuj armię, używaj taktyki, planuj działania na poziomie strategicznym, a wtedy szanse na wygraną znacznie wzrosną. W czasach, gdy rynek jest zalany automatycznymi grami w szachy, takie projekty są postrzegane jako powiew świeżego powietrza, nie uważasz?


Reklama

Bójki w wieży dla LG V34

Ocena:

(1)
0.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/17 07:40
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |