Horrorfield
4.3 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Horrorfield to internetowa gra akcji dla Androida, która zaoferuje Tobie i innym graczom opór maniaka, co może brzmieć banalnie, ale w ten czy inny sposób zapewni Ci adrenalinę i niezapomniane wrażenia.

Przygotowaliśmy grę w studiu Skytec Games, Inc., na którego koncie jest to pierwsza i jak dotąd jedyna gra, jednak biorąc pod uwagę, że liczba pobrań bardzo szybko przekroczyła 5 milionów - warto poczekać na inne projekty, mam nadzieję, że tylko się poprawią i będziemy opowiedz o nich na naszej stronie internetowej.


Istota gry jest bardzo prosta - wydostać się z jednego z trzech miejsc, wykonując szereg zadań. Oczywiście będzie to dość trudne. Ktoś powie, że trzy lokalizacje są nieliczne, ale najprawdopodobniej pojawią się nowe, a biorąc pod uwagę, że gra nie zapewnia mini-mapy, będą musiały być dokładnie zbadane ... W grze jest 5 graczy - cztery ofiary i jeden łowca . Próbując przetrwać siedem gatunków, każdy z nich ma swoje mocne strony, na przykład koszykarz, od którego musisz zacząć, gdy natkniesz się na wroga, masz przypływ adrenaliny i możesz przyspieszyć na chwilę, co pozwoli ci uciec. Reszta graczy otworzy się, gdy zdobędziesz doświadczenie i będziesz mógł poznać ich funkcje. Maniacy reprezentowani są przez cztery gatunki, ktoś jest silniejszy, ktoś jest szybszy, a ktoś w ogóle jest duchem ... Tak czy inaczej, każdy ma swoje zadanie. Zadaniem maniaka jest polowanie, zabijanie jego ofiar i nie pozwalanie im na ucieczkę. Zadaniem pozostałych jest wykonanie zadania i ucieczka z miejsca bez złapania przez myśliwego. Oczywiście doskonały głos i piękna grafika przyczyniają się tylko do mrocznej i strasznej atmosfery, która z powodu strachu dosłownie zmusza cię do popełniania błędów.


Cechy gry:

  • Niesamowita atmosfera horroru i ciemności
  • Bogata kolekcja ofiar i tych, którzy je polują
  • Ciekawe, rozwinięte lokalizacje
  • Wiele opcji rozwoju fabuły
  • Wszystko zależy od zespołu!
  • Rozwijaj swoje postacie, odkrywaj nowe
  • Projekt się rozwija, wkrótce będzie wiele nowych chipów.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, ale jest to minimum, które można zaakceptować, zwłaszcza jeśli pamiętasz, że projekt jest bezpłatny.

Konkluzja: gra Horrorfield jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto uwielbia horror i pracę zespołową, klasyczny personel biurowy z pewnością doceni;)


Reklama

Pobierz Horrorfield 1.3.13 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Minor improvements and fixes overall the game
informacje ogólne
wersja 1.3.13 (1031301)
Data umieszczenia 2021-01-26 04:12
rozmiar 99.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.28★ 85.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/18 07:59
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |