The Legacy: Prisoner
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Diana (główny bohater) uwielbia podróżować po światach, z których trudno jest znaleźć wyjście. W serii gier The Legacy: Prisoner, będzie szukać zaginionego eksponatu i może zniknąć. Jednak wysokie stawki sugerują wysoką nagrodę, za którą będziesz walczył.

Pracownik muzeum, Diana, znaleziony na wystawie, nie ma artefaktu, który w starożytności należał do plemion Majów. Strażnik dyżurujący w noc zniknięcia zniknął bez śladu. Seria zdezorientowanych wydarzeń doprowadziła nieustraszoną dziewczynę do innego świata z dawno znikniętą cywilizacją. To była pułapka, nie było wyjścia. Intuicja sugerowała, że ​​konieczne jest znalezienie pożądanego artefaktu, aby powrócić do muzeum. Błogosławieństwo bohaterki lubiło historię, wszystko, co starożytne i tajemnicze, bardziej przyciągało do siebie niż przerażające.

Gracz musi pomóc dziewczynie przejść wiele testów na drodze do osiągniętego celu. Logiczne mini gry wymuszą odkształcenie gyrusa, poszukaj niestandardowych rozwiązań. Musisz także znaleźć i zbierać różne przedmioty, odkrywać lokalne terytoria, spotykać niezwykłe postacie. Niebezpieczeństwa czekają wszędzie, plany są regularnie udaremniane, ale szczera ciekawość i chęć dotarcia do sedna prawdy pozwalają Diana stawić czoła samej sobie w każdej sytuacji.

Charakterystyczne cechy zadania:

  • fantastyczne postacie ze starożytnego świata;
  • ponad 40 mini puzzli;
  • kolekcje tajemniczych przedmiotów;
  • wiele dialogów dla nowych informacji;
  • splątana fabuła.

Deweloper FIVE-BN GAMES zadbał o wysoką jakość grafiki. Piękno i szczegóły miejsc zapierają dech w piersiach, doskonały dźwięk tylko wzmacnia to wrażenie. Wraz z projektem fabuła splata się z wieloma logicznymi wskazówkami, które trudno jest złożyć w jeden obraz. Powrót do domu jest możliwy dopiero po znalezieniu złotej wystawy przywiezionej do muzeum z Gwatemali. Misje i zadania sugerują najlepszy możliwy scenariusz, ale musisz samodzielnie zarządzać sytuacją. Diana potrzebuje pomocy w znalezieniu złotego przedmiotu i opracowaniu planu zwrotu go do stoiska wystawowego.


Reklama

Pobierz The Legacy: Prisoner 1.0.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Stability and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (10004)
Data umieszczenia 2019-08-08 09:53
rozmiar 6.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Niski poziom dostępu do ustawiania orientacji (w aktualny obrót) ekranu.

SET_ORIENTATION

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/06/20 09:47
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |